Друк великих плакатів, їх різновиди і переваги

Плакат є великий аркуш паперу, де нанесено зображення в кольорових або чорно білих тонах, в залежності від вимоги клієнта. Друк рекламних плакатів і постерів є одним з простих методів провести рекламу будь-якого товару. При цьому c їх можна прикрашати інтер’єр будь-якого приміщення.

На сайті printland.kiev.ua можна замовити плакати будь-яких розмірів в оригінальному кольоровому дизайні і напечатать плакат киев за вигідними цінами. Які будуть відрізнятися не тільки зносостійкість, але і своєю довговічністю. Перш ніж приступити до виконання замовлення, необхідно детально підготувати дизайн рекламного плаката. Головні вимоги до даної процедури полягають в наступному:

  1. оформлення плаката має бути не тільки яскравим, але і ефектним, щоб якомога більше залучити уваги у людей;
  2. надрукований текст і саме зображення виконуються більш чіткими, що необхідно для швидкого сприйняття інформації;
  3. текст і графічна інформація мають оригінальний стиль.

В основному для створення рекламної продукції застосовується друк на принтерах, які оснащені світловідбивною системою, що забезпечує дозвіл до 720 dpi. Даний тип обладнання використовує певні чорнило практично не мають запаху і не випаровують леткі сполуки розчинника. Але головною перевагою принтера є те, що з його допомогою можна виготовляти плакат на різних матеріалах з різною текстурної поверхнею.

Друк рекламних плакатів і постерів на замовлення, їх застосування

На сьогоднішній день найбільш затребувані плакати форматом А3. Даний вид реклами використовується для розклеювання на стовпах або спеціальних дошках оголошень. Також плакати з таким форматом використовуються в передвиборчих кампаніях.

Також, друк великих плакатів використовується для розклеювання на віддалених відстанях від людей. Завдяки тому, що інформації на плакаті має велике зображення, його легко можна розглядати здалеку. Великі плакати широко використовуються для оголошень про якомусь заході або наміченому подію. Варто зауважити, що рекламні плакати можуть виконуватися не тільки в кольорового друку, але і чорно-білої, а також можлива цифровий та офсетний друк. Вартість виконаних рекламних виробів залежить, перш за все, від кольоровості, кількості і формату плакатів. Саме тому ціна розраховується індивідуально в кожному випадку. На сайті printland.kiev.ua можна замовити будь-яку друковану продукцію за найвигіднішою вартості.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости