Охоронна компанія: основні рекомендації по її вибору

Багато підприємців, фінансистів, та й просто відомих людей вважають за краще мати справу з охоронним агентством. Там можуть запропонувати послуги, пов’язані з безпекою як об’єктів, також особистості або вантажу. Подивитися, що ж конкретно пропонує охоронна компанія, можна на сторінці її веб-ресурсу bezpeka-ltd.com/ru/. Якщо це серйозне агентство, воно обов’язково буде представлено в Мережі. Але спочатку необхідно розібратися, яким агентству на ринку безпеки все ж віддати перевагу.

Державна служба охорони

Сьогодні ринок охоронних послуг можна поділити на дві загальні категорії:

  • ДСО, тобто державна служба охорони;
  • різні приватні охоронні агентства.

Коли мова йде про ДСО, то треба мати на увазі, що охоронні послуги тут надає поліція. Її головна перевага в тому, що співробітники ДСО мають право носити і застосовувати зброю.

Відмінними рисами державної служби охорони є такі моменти:

  • повне фінансування з боку держави;
  • бюрократію всієї структури;
  • велика кількість різних обов’язків, крім охорони вашого майна або життя;
  • технічне оснащення бажає бути кращою.

Все це говорить про те, що співробітники ДСО виконують свої обов’язки не на 100%. Хоча вони вчасно отримують заробітну плату від держави, але вона не така вже й висока. Тому не всякий буде ризикувати своєю якщо не життям, то принаймні здоров’ям, щоб захистити якийсь об’єкт або об’єкт, що охороняється вантаж. З цієї причини бізнесмени та інші ділові люди воліють мати справу з приватними охоронними агентствами.

Приватні охоронні компанії

Послуги приватних охоронних агентств в більшості випадків обходяться дорожче, ніж ДСО. Але це все ж більш виправдано, так як співробітники таких служб виконують свої обов’язки якісно та відповідально. Вони виконують тільки ту роботу, за яку отримують гроші. Тобто, якщо їх найняли охороняти вантаж, який доставляється від одного об’єкта на інший, вони зосереджені тільки на цьому завданні. Адже це все ж суть їх бізнесу.

Коли приватне охоронне агентство бере під свій захист якийсь об’єкт і звідти надходить сигнал тривоги, їх співробітники реагують на це більш швидко, ніж ДСО. По відношенню до замовника вони можуть проявити гнучкість і лояльність. Так як за свої послуги охоронне агентство отримує пристойні гроші, вони можуть дозволити собі мати найсучасніше технічне оснащення. А це допомагає надійно і якісно виконувати свої обов’язки.

Приватні охоронні агентства можуть запропонувати такі послуги:

  • фізичну охорону об’єкта чи особи;
  • пультової охорону;
  • монтаж і технічне обслуговування систем відеоспостереження;
  • безпеку громадських заходів.

У такі агентства найчастіше приймаються ті чоловіки, які проходили службу в армії, поліції або інших силових структурах. Головна вимога, що до них пред’являється — це підготовленість, хороший фізичний розвиток всіх кандидати. Важливо, щоб вони володіли єдиноборствами і мали високий інтелект. Найчастіше в такі агентства потрапляють тільки через конкурс, де перевага віддається тільки найкращим.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости