Особливості душа Шарко

Щоб підтримувати себе у формі, зовсім не обов’язково оплачувати довгі курси ін’єкцій і витрачати чималі суми на покупку косметичних засобів класу люкс. Досить вести здоровий спосіб життя і проходити різні оздоровчі процедури. Одна з найпопулярніших таких процедур – душ Шарко, який протягом багатьох років допомагає людям відчувати себе значно краще, ніж раніше.

Що являє собою душ Шарко?

Нічого складного в цій процедурі немає: з відстані 3-5 метрів на пацієнта подається струмінь води під дуже потужним напором. Для душа Шарко використовуються ручні шланги особливого апарату. Вода подається на проблемні місця: спину, боки, внутрішню сторону стегон, при необхідності – живіт.

У чому полягає головна особливість такого душа? Струмені води чергуються між собою: спочатку холодна (від 20 до 25 градусів тепла), потім гаряча (до 40 градусів тепла). Прийняти душ Шарко можна в будь-якій клініці – і, більш того, зараз в спеціалізованих магазинах легко придбати спеціальні насадки для нього.

До речі, про душ Шарко Харьков ви можете детальніше дізнатися на сайті moskovskiy.safari.ua просто зараз.

Як душ Шарко впливає на організм?

  • кровоносна система починає працювати більш активно завдяки тому, що судини різко звужуються і розширюються;
  • активізується і посилюється обмін речовин;
  • поліпшується робота імунної системи. Якщо ви постійно захворієте і хотіли б перенести холоду без подібних неприємностей, душ Шарко – саме те, що вам потрібно;
  • в багатьох випадках він заміщає хороший масаж окремих груп м’язів;
  • душ Шарко виступає в якості відмінною профілактики депресії і неврозів. Не знаєте, як заспокоїти нерви? Запишіться на таку процедуру;
  • допоможе позбутися від целюліту або запобігти його появі.

Душ Шарко починає надавати сприятливий вплив на організм вже після першого сеансу, однак для закріплення ефекту рекомендується пройти повний курс процедур.

Види душа Шарко

Існує два види такого душа, і перший – віяловий – є ідеальним варіантом для схуднення. Він являє собою активний масаж стегон, попереку та інших проблемних місць, які потребують корекції.

Другий вид – шотландський – впливає на весь організм, особливо на роботу кишечника. Являє собою поперемінно подачу води з двох шлангів. Температура води в першому шлангу від 10 до 25 градусів, у другому – від 25 до 40, причому різниця постійно зростає. Це дуже ефективна процедура, здатна не тільки зміцнити імунітет, але і підтягнути в’ялу шкіру.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости