Переробка пластику

Однією з найбільш пріоритетних завдань, що стоять перед людством, є збереження навколишнього середовища. З розвитком виробництва з’явилися нові товари, що покращують життя людини. Але за це благополуччя доводиться розплачуватися величезною кількістю відходів, які засмічують нашу землю. Однією з найбільших проблем, в переробці відходів, є переробка відходів пластика.

Переробка пластику починається з прийому відходів пластика. Сортування здійснюється вручну, в момент викидання пластика або автоматично на заводі з переробки відходів. На конвеєрної лінії пластик ретельно очищається від вкраплень інших матеріалів, на зразок гуми, скла, металу. Потім пластик обробляється сильним струменем стисненого повітря, щоб видалити бруд. Очищений і відсортоване пластик поміщається в спеціальні контейнери і відправляється на подальшу переробку.

Другим етапом переробки пластику є його подрібнення. Пластик пресують і ріжуть за допомогою спеціальних шредерів. Очищений і подрібнений пластик промивають розчином каустичної соди.

Очищений і просушений пластик спікають в брикети необхідної форми і розміру для зручності подальшого транспортування.

Між іншим, вас може зацікавити сайт https://www.048.ua/news на якому є всі останні новини Одеси та регіону.

Вироби з переробленого пластику

Одяг.

Багато брендів, що займаються виробництвом одягу, підкреслюють свою конкурентну перевагу екологічністю виробництва одягу. Перероблений пластик за своїми характеристиками нітрохи не поступається виробам з льону або бавовни. Поліестер, отриманий після переробки пластикової пивної тари йде на виробництво спортивного одягу, а також використовується при виробництві футболок і джинсів.

Пластикові меблі

Пластикові меблі давно зайняла своє місце в наших будинках. Якщо раніше з пластика виробляли тільки дешеву садові меблі, то тепер технології дозволяють створювати покриття, які важко відрізнити від дорогих порід дерева. Меблі, виконана з подібного пластика, дуже затишно виглядає в наших спальнях і віталень, створюючи відчуття розкоші справжнього дерева.

Дорожне покриття

На Заході проводяться дослідження, мета яких замінити асфальт більш екологічним пластиком. Голландські вчені придумали модульні рішення з пластика. Дорога збирається зі спеціальних модулів і являє собою гладке, міцне покриття. Якщо необхідно відремонтувати якийсь із ділянок дороги, то робочі змінюють кілька модулів. Цей процес займає небагато часу і дорогою можна користуватися. Зношені модулі йдуть на переробку пластикових відходів. З них знову роблять нові модулі.

Переробка пластикових відходів все більше входить в наше життя. На Заході давно встановлені різні контейнери, призначені для сортування пластикових відходів. Це дозволяє більш дбайливо ставитися до навколишнього середовища і не розтрачувати даремно корисні копалини.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости