Як не захворіти на рак і не померти від нього

Люди не без грунтовно думають, що онкологічне захворювання або рак, саме грізне захворювання, Як не захворіти ракомкоторое може вразити людський організм. Але лікарям достеменно відомо, що існує безліч більш небезпечних і смертельних хвороб. У світовій статистиці серед причин смерті злоякісні новоутворення займають не перше місце, але думка людей непохитно. Скоріш за все, це відбувається, тому, що причини раку не всім зрозумілі, а то, що незрозуміло, то лякає найбільше.

Для того щоб мати можливість уникнути онкології треба знати і розуміти можливі причини і фактори, що викликають її. З цієї статті ви дізнаєтеся, причини виникнення онкології, як не захворіти на рак і не померти від нього.

Як уберегти себе від раку

З моменту становлення медицини, як науки лікарі зрозуміли, що захворювання легше попередити, ніж лікувати. Навіть якщо факт наявності атипових клітин доведено, лікування в клініці https://oberig.ua/categories/onkologiya/ на ранніх стадіях призводить до успіху і зцілення від недуги.

Отже, уявімо основні принципи, дотримуючись яких ви зможете прожити життя без раку:

  1. Виключити або зменшити дію на організм канцерогенів.
  2. Знизити до мінімуму стреси.
  3. Регулярне обстеження і профілактичні огляди.

Механізм виникнення онкології

Зародження мутантних клітин — ініціація

Клітини, з яких побудовані тканини і органи, постійно знаходяться в стані поділу. Клітини діляться, народжуються і вмирають по-різному. Наприклад, термін життя еритроцитів 120 днів, відповідно в червоному кістковому мозку кожен день зароджується величезна кількість червоних кров’яних тілець, які переносять кисень. У порівняння, клітини, з яких побудований головний мозок, не діляться зовсім.

Таким чином, при постійному процесі обміну можуть статися мутації. Іншими словами генетичні помилки, в результаті яких на світ з’являються клітини з відмінним від усього макро організму набором генів. Змінені клітини починають ділитися, породжуючи все нові і нові колонії з атиповими властивостями. Це і є ракова пухлина.

Причин для цього явища багато, але всі вони діляться на два великих підвиду:

  • Ендогенні — або внутрішні. У цю групу входять порушення гомеостазу або гормонального фону.
  • Екзогенні — зовнішні. Ця дія на організм зовнішніх факторів радіація, канцерогени, солі важких металів.

Згідно з дослідженнями, в більшій мірі, причиною виникнення злоякісних новоутворень стають екзогенні причини. А зокрема канцерогени.

Процес, коли на організм діє канцероген, і зароджуються клітини мутанти, займає від кількох хвилин до кількох десятків років. Це залежить від кількості і агресивності вихідного канцерогену, стану організму і його імунної системи, місця локалізації. Імунна система безустанно бореться в організмі з чужорідним білком і ДНК. Будь то впровадження в організм бактерій і вірусів або появи власних клітин зі зміненою генетикою. Якщо людина відчуває сильний стрес, голод, або вже бореться з іншими інфекціями, то ймовірність виникнення раку вище.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости