Як вибрати 3Д принтер?

Перш ніж приступити безпосередньо до вибору 3D-принтера, необхідно відповісти на кілька запитань:

1. Бюджет?

Ціна варіюється від декількох сотень доларів США до десятків тисяч. У діапазоні від 600 до 1000 доларів є маса варіантів, але потрібно йти на компроміси. Між іншим, купить 3д принтер за вигідною ціною ви можете на сайті 3ddevice.com.ua

2. Розмір готової моделі?

Залежно від мети, можна вибрати площу, швидкість і деталізацію друку. Площі друку 200 мм по трьох осях, швидкість 35 см³ / ч і деталізація 100-300 мікрон, найпопулярніші параметри, але є і більш потужні принтери з більшою площею друку.

3. Наскільки ви досвідчені?

Це перший принтер? Ви вже використовували 3D-принтери? Ви збираєте принтер? Чи є знання в електроніці та механіці, які допоможуть розібратися? Якщо це перший і немає часу і терпіння заглибитися у вивчення, краще вибрати повністю готовий до експлуатації апарат в закритому або напівзакритому корпусі.

4. Використовувані матеріали для друку?

В основному для друку використовується пластик під назвою PLA, на ньому працюють практично всі принтери. Але якщо буде потрібно гнучкість (наприклад, знаменитий бренд Ninjaflex), міцність (ABS, PETG, нейлон) чи світіння в темряві, можуть виникнути труднощі, зверніть на це увагу, не всі представлені моделі працюють з різними пластиками. Залежно від використовуваних видів пластику, він має низку відмінностей: нагрівається стіл, жароміцні деталі, максимальна температура нагріву сопла.

5. Далі потрібно визначитися з діаметром нитки?

Найпоширеніший варіант 1,75 мм, але є машини працюють і з ниткою 3 мм.

6. Яка мета покупки?

Можливо, ви ще не знаєте, яка нитка або матеріал будуть використовуватися, але знаєте що будете друкувати. Якщо ви купуєте для домашнього використання і буде використовуватись для друку іграшки, деталі для побутової техніки, вони повинні бути безпечними при близькому контакті з їжею або особливо міцними, вибирайте напівпрофесійні машини, які можуть працювати з різними матеріалами, такі принтери можуть бути не дуже потужними але друкують досить деталізовано. Якщо використовувати принтер у великому виробництві для друку великих деталей, вибирайте моделі професійні з великою площею друку вони потужні і швидкі, але не такі хороші в деталізації, ціна на них досить висока.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости