Як вибрати джинси

Купівля джинсів — таке ж відповідальне захід, як і покупка обручки. Ні, навіть більш відповідальне. Я точно знаю. Своє перше обручку я вибрала за годину, а свої останні джинси вибирала протягом декількох місяців. Ви витрачаєте стільки ж часу, полюючи за джинсами вашої мрії? Прямо зараз ми з вами навчимося купувати модні, ідеально сидять джинси трохи швидше.

На першому уроці йдемо в магазин. Дивимося на ряд джинсів. Що ви бачите? Штанці з клепками, з асиметричними кишенями, зі стразами? Вітаю: ви, як і я, живете в світі ілюзій. І головна наша ілюзія, що на нас ідеально сидять всі джинси. Тепер погляньте на джинси ще раз і постарайтеся побачити не джинси з клепками, а штани, завужені донизу, не з стразами, а з заниженою лінією талії, не з кантом, а розкльошені від стегна … Вийшло? Починаємо вибирати в інтернет-магазині Мега Джинс.

Зверніть увагу, що на сайті mega-jeans.com.ua ви можете придбати якісні та стильні джинси за вигідними цінами.

Завужені донизу, повністю прилеглі до тіла джинси не створені для простих смертних, вони створені для моделей. Якщо у вас нескінченно довгі і дуже стрункі (точніше, худі) ноги, то вибирайте такі штанці. Носити їх належить з туфлями на високих підборах або з високими чобітьми (в цьому випадку джинси потрібно в чоботи заправити).

Прямі джинси можуть сміливо придбати дівчата з хлоп’ячої фігурою. Крій приховає недоліки ніг, а модель дозволить відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації. Носити такі джинси потрібно з взуттям на плоскій підошві.

Джинси-капрі з вилогами призначені щасливим власницям довгих ніг. Якщо довгими ногами вас природа обділила, а широкими стегнами — ні, не купуйте цю модель. Капрі будуть візуально вкорочувати ноги і наголоси кивати жіночні стегна. Особливо якщо надіти їх з балетками або черевиками. А ось якщо носити капрі з високими чобітьми на підборах, то фігурі вони трохи підлестять.

Штани, розкльошені від середини стегна, — ідеальний варіант для тих, у кого стегна трохи повніше, ніж варто було б. Такі джинси зазвичай кроятся як штани і сидять ідеально. Ів Сен-Лоран до того ж нагладжують на них стрілочки, чому джинси виглядають ще елегантніше. Носити такі джинси можна з шовкової блузкою, жакетом і туфлями на підборах. Неодмінно — в офісі.

Джинси з сильно заниженою лінією талії йдуть тим, у кого талія є, а животика немає. Спеціально для таких красунь дизайнери придумали ще одну модель — джинси із завищеною ззаду лінією талії. Тобто животик відкритий, а попа прикрита. І ніхто не дізнається, яку білизну ви наділи сьогодні! Ну, якщо ви цього не захочете.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости