Як вибрати весільну сукню?

Дівчата з дитинства мріють про своє прекрасне весільній сукні, але коли приходить час в дорослому віці вибирати наряд, твориться щось незрозуміле.

Наречені бігають від салону до салону, гортають численні каталоги і інтернет-сторінки. Нерідко пошуки весільного образу закінчуються сльозами й істериками. Але невже не можна обійтися без нервів? Як вибрати весільну сукню, яка стане прикрасою весілля і прекрасним спогадом?

До речі, весільне плаття каталог на novias-wedding.com.ua ви можете переглянути та вибрати саме те плаття, яке найбільше вам сподобалося.

Колір дівочої мрії

Слов’янські народи мають безліч традицій і забобонів щодо кольору сукні. Легенда свідчить, що якщо дівчина виходить заміж перший раз, то повинна бути в білому, а якщо в другій — то в червоному … Але насправді, якщо розібратися в давньоруських традиціях, то все зовсім не так. Ніжну наречену одягали в червоне. Вважалося, що цей колір вбереже її від недоброзичливих очей і подарує щасливе подружнє життя. Наша порада — не звертайте уваги на прикмети і забобони. Кращий варіант — вибрати те, що підходить і подобається дівчині. Зараз дизайнери пропонують дуже різноманітні відтінки. Вибирати точно є з чого.

Ідеальна довжина

Ще одна прикмета свідчить «Чим довше весільне плаття, тим довше буде подружнє життя». Не факт. Якщо подружжя не відрізняються терплячістю та іншими благородними людськими рисами, то плаття нічим не допоможе. Краще придивитися до свого статурі і вирішити чи варто оголювати ноги, або краще не ризикувати. Крім цього слід врахувати ступінь урочистості святкування. Чим офіційніше весілля — тим довше плаття, чим скромніше — тим воно коротше.

Особливості фігури, як важливий критерій вибору

В інтернеті пишуть дуже просто «визначте свій тип фігури і сміливо вибирайте відповідний фасон. Ось Вам для пісочного годинника «русалка», а для перевернутого трикутника «ампір» ». Проблема в тому, що мало хто з дівчат здатний побачити свою фігуру такою, яка вона є насправді. Ми всі вважаємо себе ідеальними пісочного годинника з широкими стегнами і тонкою талією, або навпаки дивимося в дзеркало і нарікаємо на якусь частину тіла. Головна порада з цього приводу: не впадайте в крайнощі! Беремо в руки сантиметр і записуємо свої обсяги. Від того, в якому місці — на стегнах, плечах, талії, грудей — більше чи менше значення, визначаємо тип фігури. І тільки після цього потрібно вирішувати будь фасону потрібно приділити увагу в першу чергу. Адже вибір весільної сукні — дуже важлива справа. Тому воно вимагає об’єктивності та розумної критики.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости