Відпочинок та лікування в Трускавці взимку і влітку

Трускавець — найбільший і найвідоміший бальнеологічний курорт України державного і міжнародного значення. На його території зосереджено понад 25 природних джерел з великими запасами мінеральними вод, поклади лікувального озокериту («гірського воску») і солі «Барбара», яка є конкуренткою знаменитої карлововарской.

На території курорту знаходиться два бювети мінеральної води, дві курортні поліклініки, велика кількість місць для приватного відпочинку,), дві бальнеоозокеритолікарні, діагностичний центр на базі Центральної курортної поліклініки, близько 20 санаторіїв, безліч пансіонатів і готелів. Ціна путівки в санаторії Трускавця залежить від багатьох факторів: сезону, близькості до бювету, лікувальної бази, харчування, номери. В зимовий період на лікування приїжджає не так багато пацієнтів, тому ціни дещо нижчі. Приїхавши в Трускавець, ви отримуєте можливість не тільки оздоровитися, а й насолодитися красою цього самобутнього краю і познайомитися з різноманітними цікавими його місцями і пам’ятками. Якщо ви вирішили відпочити і поправити здоров’я, кращого відпочинку, ніж відпочинок в Трускавці взимку, вам не знайти. Щороку на лікування та відпочинок в Трускавці приїжджають тисячі туристів з різних країн світу. Історія самого курорту налічує близько двохсот років. І весь цей час Трускавець гідно несе ім’я курорту, який дарує здоров’я. М’який клімат, дивовижна карпатська природа, прекрасні гірські пейзажі, тиша і спокій чекають мандрівників на відпочинку, який прекрасний у будь-який час року. Але зимовий відпочинок — унікальний. Немає напливу туристів, тому демократичніші ціни на все: житло, екскурсії, розваги, сувеніри. Зимовий час — це прекрасна можливість провести в унікальному куточку Карпат новорічні та різдвяні свята, а також для сімей з дітьми — новорічні канікули. Одночасно можна попити мінеральної води, пройти курс лікування на базі санаторіїв курорту. До зимових свят в Трускавці готуються грунтовно — вас очікують смачні страви національної кухні і делікатеси, неповторний, витриманий в дусі національних традицій свято Різдва. А потім — шоу-програми, дискотеки, відпочинок для дорослих і дітей. Трускавець — це кращі санаторії, бази відпочинку і пансіонати. Курорт приваблює до себе всіх, хто хоче покращити своє здоров’я. Санаторії Трускавця активно використовують у лікуванні мінеральні води, які благотворно впливають на систему травлення, сечостатеву систему й обмін речовин людини. Лікування в санаторії м.Трускавець захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчних шляхів, урологічних і неврологічних хвороб успішно проводиться озокеритом і, звичайно ж, мінеральною водою. Санаторії та лікарні продовжують розвивати свою інфраструктуру, яка вже зараз знаходиться на досить високому рівні. Всі санаторії Трускавця оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Все це щороку приваблює на курорт Трускавець тисячі охочих оздоровитися.

Все більше людей вибирають для себе і своєї сім’ї відпочинок і лікування в Трускавці. Щороку на відпочинок і лікування в Трускавці приїжджає близько 300 тисяч осіб з усієї України і з-за кордону. Лікування в Трускавці включає в себе лікування за допомогою багатьох лікувальних джерел і мінеральних вод. Використання різних вод дозволяє лікування різних захворювань. У м Трукавец лікування нирок йде одним з найпоширеніших. В санаторіях Трускавця лікують захворювання нирок і сечовивідних шляхів, хвороби органів травлення, обміну речовин, а також захворювання серцево-судинної системи, органів дихання, шкіри, суглобів і хребта.

Відпочинок та лікування в Трускавці взимку і влітку Санаторії Трускавця активно використовують мінеральні води в лікуванні, які благотворно впливають на систему травлення, сечостатеву систему й обмін речовин людини. Ціни санаторії Трускавця дуже прийнятним якщо врахувати, що Вам буде надана унікальна медична послуга входить у вартість проживання та відпочинку в Трускавці. Рівень цін в санаторіях г Трускавець в основному визначається рівнем сервісу. Багато санаторіїв Трускавця оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Санаторії Трускавця успішно застосовують лікування озокеритом захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, жовчних шляхів, урологічних і неврологічних хвороб і, звичайно ж, лікування мінеральною водою, яка в Трускавці представлена ??чотирнадцятьма підземними природними джерелами. Конкурентом знаменитої карло-варской солі є трускавецька сіль «Барбара», яку добувають з високомінералізованої ропи. Недалеко від курорту знаходиться єдине в світі родовище озокериту або як його називають в народі Чорний віск. Чорний віск має протизапальну та анальгетичну дію і посилює гемодинаміку в пошкодженому організмі. Достаток джерел розкиданих по всьому курорту спричинило будова різних приватних готелів і садиб. В г Трускавець приватні вілли пропонують не просто приватний відпочинок, але також комфорт і сервіс, а при цьому ще й використання природних ресурсів, які дозволяють ще й поправити своє здоров’я. Лікування в санаторіях Трускавця — це унікальні методики профілактики та лікування цілого ряду захворювань. Гостинні санаторії Трускавця чекають вас на відпочинок в Карпатах та Прикарпатті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости