Переваги оренди яхт

Оренда парусних яхт в останні роки стає все більш популярною. На сайті нашої компанії представлена ​​величезна кількість вітрильних яхт для оренди в різних країнах світу. Тут ви зможете знайти і забронювати вітрильні яхти, починаючи від недорогих двох каютних яхт до сучасних комфортабельних парусних яхт більше 50 футів.

Якщо ви хочете відзначити свято, включити прогулянку на яхті в програму вашого весілля, провести незабутній романтичний час з дівчиною або просто відпочити великою і дружною компанією — ви можете замовити оренду корабля будь-якого класу — від невеликої яхти до оренди теплохода.

Оренда парусних яхт (парусно-моторних яхт) і теплохода від https://sailica.com/ru поєднує в собі економічність і в той же час можливість відчути всю красу відпочинку на яхті. Подорож на парусній яхті — це поєднання активного відпочинку і спорту на воді з повним комфортом і безпекою, причому як для дорослих, так і для дітей, взяти на яхту можна людину майже будь-якого віку.

Човен, катер або яхта можуть бути переобладнані на ваше замовлення. Компанія виконує будь-які, найскладніші роботи, в тому числі по дереву. Якщо вам не сподобається дизайн інтер’єру яхти або виникне необхідність технічно вдосконалити ваше придбання — вам не буде потрібно нікуди звертатися в пошуках відповідних майстрів.

Ви отримуєте:

  1. Можливість вибору. Компанія пропонуємо величезний спектр різних видів і комплектацій: човни, яхти, моторні яхти, швертботи, гідроцикли, катери, б / в катери. Оренда цих видів водного транспорту — основний напрямок бізнесу.
  2. Реальні ціни. Компанія не може вам запропонувати дуже низькі ціни на яхти, моторні яхти і катери. Оренда здійснюється за цінами, що відповідають реальній їх вартості. Ви повинні розуміти, що не може дешево коштувати справний, в хорошому технічному стані водний транспортний засіб, його транспортування і оформлення. Але і завищеними наші ціни не можна назвати.
  3. Індивідуальний підхід. Кожному покупцеві. Компанія пропонується великий вибір додаткових послуг. Ви можете замовити будь-який переобладнання або додаткове оформлення.
  4. Сервіс та гарантію. Компанія здійснює сервісне обслуговування проданих моделей, надає гарантію на побудовані. Ви можете звернутися в будь-який час, з будь-якою проблемою.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости