Безліч причин вибрати шафи-купе

В даний час шафи-купе можна зустріти в практично будь-якій квартирі. Вони прийшли на зміну громіздким і незручним шифоньєра, які займалися дуже багато місця. Сучасні шафи-купе є втіленням функціональності, місткості і значної економії вільного простору. Вони можуть стати ідеальним доповненням практично будь-якого інтер’єру, і далі в статті ви дізнаєтеся, чому.

Сьогодні на ринку представлений воістину величезний асортимент шаф-купе. Серед такого різноманіття моделей дуже легко загубитися. Шафи-купе виготовляються з самих різних матеріалів, включаючи дерево, ротанг, бамбук, ДСП, МДФ, пластик і навіть скло, так що будь-який покупець зможе підібрати найбільш оптимальний варіант для себе. Що стосується конструктивних особливостей, то на ринку є корпусні і вбудовані, кутові і прямі одягли. На сайті Мебелист ви можете замовити і купити шафу-купе за прийнятною ціною.

Незалежно від того, який саме варіант і матеріал ви виберете, він гарантовано буде містким. У нього обов’язково поміститися набагато більше речей, ніж в звичайний шафа. Крім того, його можна буде зручно розмітити в будь-якому місці, попередньо ефективно розпланувавши внутрішній простір. Це особливо актуально для маленьких міських квартир, де на рахунку буквально кожен вільний метр.

Якщо вас не потроюють стандартні рішення, то ви цілком можете скористатися послугою виготовлення шаф-купе на замовлення. Таким чином, у вас буде можливість отримати індивідуальне меблеве рішення, створене з урахуванням всіх ваших побажань, починаючи від розміру і форми і закінчуючи матеріалом. Виготовлений на замовлення шафа-купе буде виглядати естетично і сучасно, при цьому ідеально поєднуючись з інтер’єром приміщення, в якому його планується встановити.

Сучасні шафи-купе набагато безпечніші, ніж звичайні. Вони виготовляються з екологічних матеріалів, які не шкодять здоров’ю. Крім того, дзеркальні полотна вживають запобіжних засобів спеціалізованої планкою. Так, якщо скло раптом розіб’ється, то чи не розлетиться на тисячі осколків, а покриється тріщинами.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости