Ламінат в нашому житті

ламинат

Протягом уже багатьох років багато з нас використовують ламінат, але ніколи не замислювалися над тим, що він із себе представляє. Ну так от, ламінат є одним з видів підлогового покриття, зроблений вигляді панелі. Він був винайдений на початку 80-х років співробітниками компанії «Perstorp Flooring АВ», яка і почала першою масовий випуск даного покриття.

Ламінат виготовляють з пресованих під високим тискам плит ДСП або ДВП, які просякнуті меламінів смолами і облицювання декількома шарами паперу. В результаті у нас виходить матеріал, що складається з кілька шарів. Верхній шар являє собою ламіновану плівку, яка складається з акрилової або меламінової смоли. Головне завдання цього шару полягає в захисті всієї панелі від ультрафіолетових променів, забруднень, вологи і стирання. Експлуатаційні характеристики його в основному залежать від товщини верхнього шару, тобто від кількості використаних меламінових смол.

Зверніть увагу, що ви можете швидко та просто купить ламинат в Киеве на сайті hata-laminatu.ua за найдоступнішими цінами вже сьогодні.

Потім йде шар паперу, на якому знаходиться сам малюнок, що імітує структуру різних порід дерев. За шаром паперу йде основа всієї панелі — плита ДВП або ДСП. Ця основа прийде ламінату механічну міцність. Деякі виробники, між шаром декоративного паперу і плитами ДВП або ДСП, вставляють кілька шарів паперу, просочені смолою меламіну. Самим нижнім шаром знову йде шар меаміновой смоли, який захищає всю панель від вологи надає ламінату додаткову жорсткість.

Основні переваги ламінату:

1. Підлога з ламінату легко монтується і при цьому не потрібні спеціальні навички. У панелях для монтажу передбачені шипи і пази за допомогою, яких і відбувається з’єднання панелей між собою.

2. На відміну від інших підлогових покриттів ламінат не вимагає після складання додаткової обробки.

3. Простий у догляді.

Недоліки підлогового покриття з ламінату:

1. Тривалий контакт з водою згубно позначається на матеріалі.

2. гучність даного покриття, яка пов’язана з тим, що шар ДСП, який монтують перед укладанням ламінату, є хорошим резонатором.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости