Любите гамбургери? Ось 6 способів зробити їх більш корисними.

Немає нічого поганого в тому, щоб час від часу балувати себе соковитим бургером. Просто пам’ятайте про те, що ваш раціон в цілому повинен бути здоровим — інакше вживання червоного м’яса може завдати вам серйозної шкоди. Ось кілька порад, які перетворять ваш гамбургер в більш безпечне блюдо.

# 1 Полегшіть булочку

Хліб, на якому подається улюблена багатьма котлета, додає в блюдо до двохсот зайвих калорій, але ж саме м’ясо містить чотириста. Ви можете полегшити блюдо, використовуючи замість булки салат-латук — так калорій буде менше, поживних речовин більше, до того ж ви навіть зволожите організм. Якщо ви не можете без булки, вибирайте цельнозерновую, щоб у вашому прийомі їжі було побільше клітковини, вона теж позитивно впливає на здоров’я. Такі зміни в звичному блюді дозволять адаптувати гамбургер або берлинер для правильного раціону.

# 2 Додайте в блюдо овочів

Багато людей вживають занадто багато насичених жирів, велика частина яких надходить в їх раціон з продуктів на зразок котлет. Щоб знизити кількість насиченого жиру в бургер, використовуйте поєднання фаршу з нежирної яловичини і нарізаної цибулі, грибів і перцю. В такому випадку котлета буде нормального розміру, але наповнена овочами. Це куди корисніше, ніж при традиційному варіанті котлети.

# 3 Використовуйте корисний гарнір

Зробіть салат з сочевиці, запечіть нут або приготуйте зелений салат з квасолею. Квасоля, чечевиця, горошок і інші бобові повні крохмалю. Ця речовина допомагає знизити ризик розвитку раку кишечника, який може виникати при підвищеному вживанні червоного м’яса. Підберіть гарнір, який подобається особисто вам, і страва стане куди корисніше. Зверніть увагу, що краще зробити заказ гамбургеров киев й не витрачати безліч часу на приготування.

# 4 Використовуйте розмарин

Кращий спосіб приготувати бургер без шкоди для здоров’я — скоротити вживання Карциногенний, що виникають при приготуванні на грилі. Ви можете домогтися цього, додавши розмарин в бургер і маринад перед грилем. Потужні антиоксиданти розмарину знижують кількість шкідливих речовин на дев’яносто відсотків. Постарайтеся обов’язково використовувати цю приправу, щоб котлета в гамбургері була трохи корисніше для здоров’я.

# 5 Їжте бургер з квашеною капустою

Квашена капуста не просто додасть бургер неймовірний смак. Вона ще й є відмінним джерелом прибутків, хороших бактерій, що живуть в кишечнику. Ці бактерії забезпечують здорове травлення і міцний імунітет. Нездорове харчування, постійний стрес або антибіотики можуть порушувати баланс в шлунку. Постарайтеся регулярно вживати пробіотики, наприклад квашену капусту. В такому випадку, ваш кишечник буде працювати стабільно навіть після вживання важкої м’ясної їжі.

# 6 Робіть мініатюрні бургери

Якщо ви відчуваєте втому після великого бургера зі смаженою картоплею, спробуйте зробити маленькі порції. Ви отримаєте прекрасний смак звичайного гамбургера, але при цьому в куди більш зручному форматі. У будь-який момент можна перестати їсти, якщо ви відчуваєте, що вже наситилися. Це дуже легко і виглядає досить естетично, можна навіть подавати подібні міні-бургери гостям.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости