Види фітингів для поліпропіленових труб

Раніше, в Радянському Союзі, були труби все було зроблено з товстого і важкого чавуну. Чавун, сам по собі, відмінний матеріал для такого роду конструкцій. Його міцності можуть позаздрити більшість інших металів. Щільність чавуну дорівнює семи грамам на кубічний сантиметр, що досить багато. Щільність бетону за все два з половиною грами.

Але зараз ніхто не буде тягнути величезні і важкі чавунні труби, так як їх давно замінили легкі по ваги і монтажу поліпропіленові та ПВХ. Мова сьогодні піде про фітингах для тих самих поліпропіленових труб, так як їх багато, а вам не можна впасти в бруд обличчям, коли ви підете в сантехнічний магазин. Давайте приступимо.

Зверніть увагу, що якісні трубы и фитинги Budeteplo ви можете придбати на сайті budeteplo.com вже зараз!

Види фітингів

Першим і найпоширенішим є муфта. Вона просто з’єднує дві однакові труби між собою. Не має різьблення і представляється з себе циліндричний кільце з двома однаковими отворами. Далі йде перехідник. Він створений для того, щоб трубу одного діаметра перевести на трубу іншого. Те його й відрізняє від муфти. Може навіть мати перехідник на трубу з різьбленням. Куточок. Взагалі, поліпропіленові труби відмінно гнутися і зігнути їх можна, наприклад, будівельним феном з регулятором температури (температура розм’якшення поліпропілену дорівнює ста сорока градусів).

Але є проблема в тому, що пластик в цьому місці набуває додаткову напругу, яка не витримає підвищеного тиску. Тому, краще купити спеціальний куточок. А для того, щоб розкинути труби по всій кімнаті, можна скористатися спеціальними трійниками, які дозволяють з’єднати три труби в одній точці. Обвідне коліно. Часто буває так, що є якась перешкода. Можна знову ж нагріти трубу, а можна поставити в її розрив спеціальне коліно, яке обігне перешкода. Є ще й інші фітинги для поліпропіленових труб, але вони менш поширені.

Крім цього, вас можуть зацікавити акумулюючі ємності, які ви можете придбати на сайті budeteplo.com/akkumuliruushchie-emkosti швидко та вигідно!

Устаткування для монтажу поліпропіленових труб

Насправді, для того, щоб монтувати труби потрібно використовувати інструмент. Самим розумним виходом буде купити паяльник або сварочник для поліпропілену. Він не дуже дорогий і цілком доступний. Можна нагріти труби туристичної пальником або запальничкою, але шов буде нерівним і з’єднання буде бовтатися на соплях. Можна нагріти феном, але тоді вам потрібно буде багато тримати цей самий фен і постійно рухатися, що незручно.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости