Авторський дизайн інтер’єру: переваги вибору

Вишуканість, смак, індивідуальність і, не побоїмося цього слова, ексклюзивність — ці чудові особливості характерні для інтер’єрів, розроблених і виконаних професійними дизайнерами.

Ці чарівники в стані перетворити стареньку хрущовку в сміливий лофт, в тісній однокімнатній створити простору high-tech студію, а банальний заміський будинок трансформувати в затишне французьке шале. Ми вас зацікавили? Відмінно. Тоді будемо розбиратися в деталях.

Як вибрати дизайнера інтер’єру: покрокові рекомендації 

1. Наявність досвіду, відгуки замовників і ознайомлення з результатами реалізованих проектів — це попередні параметри, за якими можна і потрібно підбирати фахівця з дизайну інтер’єрів. Якщо ви шукаєте дизайнера інтер’єру, то радимо перейти на сайт polyakova.biz вже зараз.

2. Якщо вищевказані «тести» пройдені успішно, то не бійтеся переходити до наступного етапу: надайте фотографії та заміри приміщень (або запросіть автора безпосередньо на об’єкт майбутнього ремонту), розкажіть про свої уподобання і запропонуйте зробити попередній проект дизайну приміщення — саме так ви зможете зрозуміти, чи влаштовує вас авторський погляд на майбутній інтер’єр або його помпезний бароко входить в категоричне протиріччя з вашим спокійним англійським стилем.
3. Попередній проект вас влаштував? Переходьте до деталей: світильники та ручки, форма дверей і кахлю у ванній кімнаті. Запам’ятайте: цілісна картина вашого інтер’єру створюється з, здавалося б, незначних дрібниць — приглушеного освітлення в стилі арт-деко, що нагадує про теплу Італію позітано, етно-фотографії зебри на стіні .

Переваги авторського дизайну

Зрозуміло, для людей, що цінують унікальність і неповторність, плюси дизайнерського інтер’єру в наявності — таке оздоблення приміщень буде існувати тільки і виключно в єдиному екземплярі.

Але це далеко не єдина перевага:

  • мінімальне участь замовника — після остаточного узгодження дизайнерського проекту його втілення в життя стає завданням автора, так як саме він відповідає за якість і терміни виконання будівельних і ремонтних робіт;
  • функціональність — дизайн інтер’єру створюється на підставі індивідуальних потреб замовника, тому привабливий зовнішній вигляд неодмінно буде поєднуватися з комфортом;
  • якість — поважають себе, працюють виключно з якісними (не обов’язково дорогими, але якісними — завжди!) матеріалами.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости