Bag in Box або мішечок вина

Ми звикли до того, що традиційної ємністю для вина вважається пляшка, але раніше ємністю для вина були шкіряні мішки — бурдюки. У ньому зберігали вино, кумис та інші рідини. Бурдюк був міцним і надійним засобом для транспортування вин, довго зберігав свіжість.

У 1950-х роках австралійський винороб придумав новий спосіб упаковки вина, скориставшись ідеєю традиційного бурдюка, лише замість нього став використовувати пакети з харчової фольги та поліетилену. Для того, щоб продукція добре виглядала, ці пакети стали упаковувати в картонні коробки. Так і виник Bag in Box (BIB), що перекладається як «мішок в коробці».

Пакувальне виробництво випускає різноманітні рішення, розроблені відповідно до вимог і специфікаціям покупців: упаковку для роздрібних мереж, транспортні та великогабаритні короба, короба для упаковки bag-in-box та багато іншого. На додаток ми раді запропонувати пакети bag-in-box об’ємом від 2-х до 20-ти літрів з неперевершеними італійськими кранами vitop.

Ми прагнемо відповідати корпоративній політиці концерну і надавати комплексні рішення по упаковці. в нашому розумінні це означає не стільки можливість поставки будь-яких видів продукції, скільки надання всіх необхідних послуг та інформації, допомога у виборі доступних продуктів і технологій.

Система Bag-in-Box передбачає наявність багатошарового мішка для рідин, вбудованого краника порційного розливу продукції, і власне тари — наприклад, картонної коробки. Краник не пропускає повітря всередину пакета, тому не важливо, пили Ви вино з упаковки чи ні, воно не втрачає своїх смакових якостей.

Технологія розливу вина в Bag-in-Box досить проста. За допомогою спеціального обладнання за технологією холодного розливу вино поступає в пакет, всередині якого вакуум. Після проходження холодної обробки вино залишається живим, зберігаючи свій букет і смак. Спеціально вбудований краник влаштований так, що при розливі повітря не проникає всередину пакета, а значить вино не стикається з киснем і не окислюється. У міру зменшення вина мішок стискається, завдяки чому може зберігатися до двох місяців після зняття з краника запобіжного клапана.

Звичайно, деякі все одно скептично ставляться до вин в коробках, але незаперечними перевагами Bag-in-Box є збереження вина, легкість транспортування, відсутність крихкості — можна легко брати з собою для виїздів на природу, великий обсяг підійде для великих компаній. Відкривати легко — з краника вино можна налити в графин або прямо в келих. Купуючи вино в Bag-in-Box можна виграти в ціні, а якість нічим не поступається бутильованої.

Обов’язково варто відзначити, що вино в Bag-in-Box не підходить для тривалого зберігання, тому варто звертати увагу на дату розливу — чим свіже, тим краще, а так само розпивати його відразу, зберігати його роками не варто.

Bag-in-Box популярний у всьому світі — більше 30% вина в такій упаковці продається у Франції, Скандинавії, Португалії, Бельгії, Австралії.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости