Біметалеві радіатори опалення

Біметалічні радіатори почали виготовлятися європейськими країнами понад півстоліття тому.

У їх структуру входять два металу, вони надійні, ефективні і з кожним днем ​​завойовують все більшу популярність.

Як правильно підібрати батареї даного типу, на що звертати увагу при покупці? Різні питання виникають людей, які вирішили змінити опалювальний пристрою в своєму будинку.

На сьогоднішній день виготовлення налагоджено і в нашій країні. Пристрої від вітчизняного виробника набирають популярність і виправдовують свої властивості при експлуатації.

Принцип будови біметалевих радіаторів

Основні принципи конструкції

Система, в яку входять дві основні частини, виготовляється з відмінних металів.

Склад внутрішніх частин — нержавіюча сталь або мідь, дані матеріали мають високі характеристики стійкості до різних впливів агресивних середовищ нагрівається теплоносія.

Конструкція зовнішньої частини проводиться їх кожуха, обладнаного ребрами, він виготовлений з алюмінію. Цей метал володіє відмінними характеристиками теплопровідності, він швидко прогрівається і віддає тепло в кімнату.

Кожна секція об’єднується з іншими за допомогою лиття, яке проводиться під тиском або методом точкового зварювання. Секції батареї збирають використовуючи сталеві ніпелі і термостійкі каучукові прокладки, які розраховані на температурний режим до 200 градусів. Крім даного виду виробляються також монолітні радіатори.

Дані моделі радіаторів відрізняються теплопровідністю і ефективної віддачею в порівнянні з чавунними батареями.

Зовні биметаллические радиаторы отопления не мають відмінностей з алюмінієвими пристроями.

Відрізняються вони масою, біметалічні радіатори на 50% важче пристроїв, виконаних з алюмінію. При покупці варто попросити сертифікати відповідності та сталеву наявну документацію на радіатор.

Біметалеві і напівбіметалеві радіатори опалення в дім

Разом з біметалічними радіаторами в продажу є також напівбіметалеві. Нижче розглянемо основні їх відмінності.

— Пристрої біметалеві, які ви можете придбати на сайті на сайте graviterm.com.ua. В даних радіаторах алюмінієвим є тільки зовнішній кожух, службовець теплообмінником. Пристрої таких видів відмінно підходять для монтажу в центральній і автономній системі опалення.

— Пристрої напівбіметалеві. Відмінність даного виду радіаторів полягає в різних матеріалах з яких виготовляють внутрішні канали. Наприклад, труби вертикальні виготовляються з нержавіючої сталі, а горизонтальні можуть бути алюмінієвими.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости