Біжучий рядок: особливості

Демонстрація періодично повторюється текстової інформації визнана одним з найбільш ефективних методів візуалізації. Та, що біжить рядок — незамінне рішення для показу рекламних оголошень, актуальних новин, відомостей про погоду. З її допомогою можна швидко повідомити про зміна розкладі або напрямку маршруту на транспортних вузлах, вивести попередження про небезпеку і т. п.

Швидкий і зручний монтаж, причому особливих вимог для конструкцій, на яких буде встановлено обладнання, не пред’являється.

Мінімальне енергоспоживання. Це забезпечується за рахунок економічності світлодіодних компонентів, що використовуються для виготовлення рухомого рядка.

Фінансова доступність, завдяки чому бегущая строка киев купить можна навіть при обмеженості бюджету.

Висока ефективність рядка, що біжить. Демонстрований контент добре помітний здалеку і привертає увагу завдяки використанню сучасних світлотехнічних прийомів.

Крім того, конструкція відрізняється мінімальною вагою і майже повною відсутністю парусність.

Де може використовуватися?

Завдяки функціональної і конструктивної універсальності дане обладнання має широкий спектр застосування. Воно встановлюється на транспортних вузлах, в торгових павільйонах і виставкових залах, місцях масових відвідувань, в лікарнях і навчальних закладах, на площах і в адміністративних будівлях і т. д.

Яскравий, ефектний дизайн і сучасні світлодіодні компоненти, що використовуються при виробництві рухомого рядка, сприяють залученню уваги аудиторії і максимальному інформуванню громадськості, а також спонукають замовити запропонований продукт (якщо мова йде про рекламу). Крім цього, вона може використовуватися в розважальних закладах для створення ілюмінацій і інших електронних оформлювальних рішень.

Особливою різновидом біжучого рядка є спеціальна конструкція, реалізована із застосуванням популярної технології Light On The Run. З її допомогою здійснюється об’єднання вертикальних стійок CLO. В даному випадку необхідно уважно підбирати їх по висоті і встановлювати правильне відстань між ними. Це дозволить отримати зображення і тексти бездоганної якості, добре сприймаються з будь-яких відстаней і ракурсів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости