Чи хороший iPhone 11 настільки, що може замінити iPhone 11 Pro?

Минулорічний iPhone XR виявився одним з найкращих айфонів в історії і чудовою альтернативою флагманському XS. Найприємніше в ньому — поєднання функцій і ціни. Ми порівняли характеристики iPhone 11 і 11 Pro — нових XR і XS, — щоб з’ясувати, чи хороший спадкоємець XR (спойлер: дуже хороший).

Чим нові айфони різняться від старих?

  • Ширококутним об’єктивом. Він є і у iPhone 11, і у iPhone 11 Pro, який можна придбати за даним посиланням https://allo.ua/ru/products/mobile/apple-iphone-11-pro-space-gray.html вже зараз. У об’єктива великий кут огляду (120 градусів), тому об’єкти в кадрі віддаляються приблизно в два рази. Це дозволить робити панорамні знімки або портрети в тісних приміщеннях, де не можна відійти від об’єкта зйомки. Відео на ширококутний об’єктив теж є.
    Аудіозбільшенням. Судячи з опису на сайті, iPhone 11 залишить на записи тільки ті звуки, які є в кадрі. Якщо збільшити картинку під час зйомки, то зайві звуки теж повинні обрізатися.
  • Слоуфі. На обох моделях передня камера збільшила дозвіл з 7 до 12 мегапікселів. Вона знімає 4К-відео з частотою 60 кадрів в секунду, а також слоу-мо. В Apple селфі зі слоу-мо пропонують називати «слоуфі».
  • Портретним режимом. iPhone XR був хороший, але чомусь знімав в портретному режимі тільки людей. Тобто ніяких котів і собак. Щось змінилося, тому портретний режим в iPhone 11 знімає що завгодно: собак з розмиванням фону і будь-які предмети — теж з розмиванням.
  • Нічною зйомкою. Новий айфон робить приблизно те ж, що і Google Pixel, — за допомогою машинного навчання перетворює темний знімок, на якому нічого не видно, в фотографію, яка ніби зроблена з великою витримкою. Це важливо, тому що нічний режим в Pixel робив щось неймовірне.
  • Новим телеоб’єктивом. У нового телеоб’єктива в про-моделях більше апертура: замість f/2.4 — f/2.0. Це означає, що під час зйомки портретів і при дворазовому збільшенні в об’єктив потрапить більше світла, тобто знімки вийдуть трохи світліше, ніж на iPhone XS, особливо якщо світла в кадрі мало.
  • І новим AirDrop. Щоб переслати картину з iPhone 11, який можна придбати тут: https://allo.ua/ru/products/mobile/apple-iphone-11-black.html, потрібно вказати ним на інший iPhone 11. У телефоні стоїть новий чіп U1, який фіксує точне положення пристрою в просторі. Ймовірно, це потрібно для майбутньої внутрішньої навігації та ігор в доповненої реальності.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости