Чи варто придбавати квартиру в новобудові?

Завжди при бажанні придбати квартиру, перед кожною людиною постає питання про те, в якому стані краще купувати нерухомість. А саме, слід купувати її в новобудові або підійде і варіант на вторинному ринку? Якщо звернути увагу на вартість обох видів нерухомості, то, безумовно, вигідніше купувати квартиру на вторинному ринку. Але такий варіант, має, можна сказати, цю єдину перевагу.

Справа в тому, що раніше, дійсно було вигідніше купувати квартиру саме на вторинному ринку. І це стосується не лише можливості економії коштів на здійснення такої покупки. Справа в тому, що раніше, зведення новобудов відбувалося таким чином, що поруч з ними інфраструктура була розвинена на нульовому рівні. Але зараз до будівництва новобудов і облаштування навколишнього їх площі, здійснюється із застосуванням інноваційних рішень.

Переваги квартири в новобудові

Віддаючи перевагу такої нерухомості, звичайно, потрібно бути готовим до витрат, істотно перевищують ті, що відбулися б в разі покупки квартири на вторинному ринку. Але в підсумку, 1 комнатная квартира в новостройке жк бережанський, куплена в тільки що побудованому будинку, радує нульовим експлуатаційним терміном, що дає можливість прожити в ній безліч десятиліть. Крім неймовірного експлуатаційного терміну, покупка квартири в новобудові радує і непогано розвиненою інфраструктурою.

Пішли в минуле часи, коли розвитку інфраструктури поблизу з новобудовами приділялася мінімальна увага. Тепер цей аспект відразу вирішується буквально ще на етапі закінчення будівництва новобудови. Тому коли будинок стає придатним для житла, навколо нього вже присутня розвинена на хорошому рівні інфраструктура, що дозволяє заселяться в новобудову навіть сім’ї з маленькими дітьми. Тому, можна сміливо сказати, що якщо раніше покупка квартири на вторинному ринку, дійсно мала хороші переваги, то зараз 1 комнатные квартиры жк бережанський є набагато кращим варіантом. Так, є аспект, в якому і зараз квартири з вторинного ринку перевершують новобудови. І цим аспектом, є ціна. Але навряд чи цей аспект, можна назвати дійсно важливим, особливо, якщо житло купується для експлуатації багато десятиліть.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости