Чи варто зараз купувати золото: прогнози аналітиків на 2021 рік

Які зараз розцінки на золото

Розцінки на дорогоцінний метал залежать від виду інвестицій. Фізично його можна купити у вигляді ювелірних прикрас, пам’ятних монет, злитків. У нематеріальному вигляді можна купити акції, а також завести металевий рахунок.

Поточна ціна на світовій фондовій біржі на золото становить $ 1961.8 за 1 тройську унцію.

Які прогнози на 2021 рік

Після різкого падіння цін в березні, коли інвесторам довелося продавати дорогоцінний метал для покриття боргів, на сьогоднішній день ціна зросла приблизно на 17%, йдеться в РБК з посиланням на аналітиків Citi Research. Спостерігається позитивний тренд на зростання даного активу.

кольцо

Експерти вважають, що збільшення інтересу інвесторів до безпечних стабільним активам, може підняти ціну і скласти понад 2 тисячі доларів за унцію в 2021 році.

На противагу цьому, за підсумками проведеного опитування агентством Reuters, з’ясувалося, що аналітики і трейдери очікують ціну на золото в 2021 році на рівні $ +1655 за унцію, так як можлива тривала рецесія в економіці. На тлі зміцнення долара, ціна для власників інших валют зростатиме.

Такі великі ринки збуту ювелірних прикрас, як Китай і Індія, знаходяться в скрутному становищі після зниження доходів під час карантину. Купівельна спроможність впала.

Після цього відбувається чергова продаж ліквідних активів, таких як дорогоцінні метали. Якщо його стане занадто багато на ринку, ціна знову поповзе вниз.

Інвестуючи гроші в ювелірні прикраси з золота, ви не тільки задовольняєте свої естетичні потреби, а й можете отримати з цього в майбутньому гарний прибуток. Купівля коштовностей — один з найвигідніших видів інвестицій на думку багатьох громадян. Згідно зі статистикою, таке капіталовкладення займає четверте місце після відкриття рахунку в банку, зберігання готівки і покупки нерухомого майна.

Але тут є дин нюанс — не всі прикраси з дорогоцінного металу є прибутковими, а тільки ексклюзивні від світових виробників. Підібрати відповідні вироби можна на сайті https://lombard-komod.shop, де ви знайдете діаманти, розкішні прикраси, годинники із золота, колекційні монети і багато іншого.

Правильний вибір прикрас — це як інвестиція в витвір мистецтва. Картина відомого художника з більшою ймовірністю принесе прибуток в майбутньому.

Чому варто інвестувати в ювелірні прикраси

Вигідним інвестуванням для українців є покупка ювелірних прикрас з дорогоцінними каменями. Серед переваг такого капіталовкладення виділимо:

  1. Ціни на золото ростуть без прив’язки до курсу долара / євро.
  2. Придбані ювелірні вироби відмінний подарунок для ваших спадкоємців. Важливо! За даний вид спадщини оплачувати податки не потрібно.
  3. Девальвація ювелірні вироби не стосується.
  4. Ціни на золото в майбутньому тільки зростуть, а це примножить капітал.
  5. Золото, ювелірні вироби з дорогоцінними каменями — це високоліквідний товар, продати який можна в будь-який момент незалежно від вашого місця розташування.
  6. Ювелірні вироби можна вивозити за кордон. Для цього не потрібно отримувати спеціальну пропозицію представників митниці та НБУ.

Діаманти цінуються у всіх країнах світу, вигідніше за все купувати в Україні, так як вартість дешевше, робота майстрів також нижче в кілька десятків разів. Якщо не хочете стати жертвою шахраїв, робіть покупку в Україні. Тут жорсткий пробірний контроль, на відміну від таких країн, як, наприклад, Китай, Туреччина, Індія.

Продати діамант? Зайдіть на сайт онлайн-ломбарду lombard-komod.shop, де вам запропонують максимально вигідні умови співпраці. Тут клієнтів чекають експерти з десятирічним досвідом роботи, зручна оцінка професіоналами, широкий вибір і безліч пропозицій.

Переконайтеся в вигідності цін особисто, отримаєте безкоштовну консультацію кваліфікованих фахівців і безкоштовну оцінку.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости