Чоловічі ланцюжки: особливості вибору

Прикрасами користуються не одні лише жінки. Відомо, що представники сильної статі теж не проти деяких аксесуарів, і чільне місце серед них займає ланцюжок.

Золото

Золота чоловіча ланцюжок, безперечно, є найпопулярнішою. Особливо високим попит на ці вироби був в 1990-і роки, коли носіння цього предмета говорило про фінансове благополуччя. Тоді вважалося, що чим товще у чоловіка на шиї золотий ланцюг, тим він багатший.

Сьогодні золото — теж ознака успіху. Гідність прикрас з цього металу також в тому, що вони не темніють і не іржавіють, на відміну від срібних.

Платина

І зараз суспільство сприймає платинові прикраси як щось неординарне. Цей метал поширений менш, ніж золото і срібло, але вироби з нього виглядають також цікаво.

Чоловічі ланцюжка з платини, на перший погляд практично такі ж, як і срібні. Прикраси з цього металу за краще носити особистості, які нестандартно мислять, прагнуть максимально відрізнятися від більшості людей.

Срібло

Ланцюжки від https://elitegold.ua/jwl/cepi/male/ з срібла зазвичай носять зрілі, більш практичні чоловіки. На думку експертів моди, у срібного чоловічого ланцюжка є кілька великих плюсів:

  • підходить будь-якого вбрання;
  • має не викликає вид;
  • надає мужності і стильності;
  • підходить будь-якого кольору і типу шкіри.

Ще прийнято вважати, що срібло забирає хвороби людини, завдяки чому він виліковується.

Інша назва цього металу — «місячний», так як він підходить більше впевненим в собі і врівноваженим натурам.

Довжина

Після того, як вже відомо, з якого металу буде купуватися ланцюжок, потрібно визначитися з її довжиною. Цей параметр прямо залежить від типу статури людини. Також тут повинні враховуватися смаки і, звичайно, фінансові можливості.

Є загальні рекомендації, на які слід спиратися при визначенні довжини виробу. Наприклад, чоловіча ланцюжок довжиною 40 см більше доречна для підлітків і худорлявих хлопців. Чоловікам середньої комплекції радимо звернути увагу на вироби, довжина яких довший на 5 см, тобто — на 45-сантиметрові ланцюжки. Своєрідний стандарт — це 50 см. Більшості чоловіків підходять ланцюжка саме цієї довжини. Вироби довше 55 см вибирають бодібілдери, а також ті, у кого повна фігура або масивна шия.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости