Чому необхідне обслуговування жировловлювачів?

Санітарні норми пред’являють до закладів громадського харчування високі стандарти чистоти. Такі стандарти стосуються, крім кафе і ресторанів, також і медичних установ, косметичної та іншої промисловості — всіх, хто так чи інакше пов’язаний з утворенням жирових і масляних домішок.

Жирові домішки, потрапляю в каналізаційну воду, здатні стати причиною засмічення колектора. Як підсумок — затоплення прилеглої території та поширення неприємного запаху.

Уникнути такої проблеми допомагає установка жировловлювачів. Вони дозволяють проводити попереднє очищення стоків, уникаючи засмічення каналізаційних труб.

Для повноцінної експлуатації жировловлювача необхідно регулярно його очищати від відходів. Наскільки часто потрібна послуга з його очищення залежить від рівня жирових домішок і об’ємів стічних вод. Якщо довго не очищати жироловці, це призведе до накопичення в ньому великої кількості осаду, і з часом жировловлювач перестане виконувати свою роботу ефективно, а пізніше — зовсім вийти з ладу.

Спеціалізована компанії пропонують своїм клієнтам технічне обслуговування всього жировловлювача, яке включає в себе початковий монтаж пристрою (під мийку, під землю або в спеціальне приміщення), а також проведення періодичної професійного очищення обладнання від осаду і твердих домішок. Сервіс здійснюється фахівцями компанії, які навчені правильному та безпечному монтажу та очищенню жировловлювачів.

Професійне очищення жировловлювачів

Жировловлювачі діляться на два основних типи: жировловлювачі «під мийку» і технічно більш складні промислові жировловлювача, які можуть встановлюватися під землю або в спеціальних технічних приміщеннях.

Для того, щоб очистити жировловлювач, що встановлюється під раковину, не потрібно використання спеціалізованого обладнання. Але санітарні служби практично завжди вимагають від організацій і підприємств, які використовують жироловки, наявність договору, укладеного зі спеціалізованою організацією на чистку пристрою.

Спеціалізовані компанії пропонують вам наступні види послуг по очищенню жировловлювачів:

  • Очищення жировловлювача «під мийку»: можлива двома способами — механічним (при якому збір жиру зі стінок і дна пристрою проводиться вручну) і шляхом заміни жироловки на аналогічну.  Другий варіант передбачає відключення обладнання від каналізаційної системи і установку чистої жироловки на колишнє місце. У першому випадку подальша робота виробництва неможливо до моменту повного очищення жировловлювача, при цьому також в процесі ручного очищення можливе поширення неприємного запаху.
  • Другий варіант займає не більше 5 хвилин, після чого відразу ж можна використовувати встановлену жироловці. Ніяких неприємних запахів і зупинки виробництва!

Варто зазначити, що очистка жироуловителей Киев промислового типу проводиться шляхом відкачування відходів і жиру за допомогою спеціального пилососа. Важливо пам’ятати, що утворюються там відходи представляють високий клас небезпеки і повинні проводитися тільки професійними організаціями!

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости