Чому тільки замовні штори можуть бути ідеальними?

Штори — дуже важлива і корисна частина інтер’єру. Їх призначення не тільки в захисті віконного отвору від зайвих сонячних променів і сторонніх очей, але і в декоративному оформленні приміщення.

Створюючи своєрідний візуальний акцент, вони завершують естетичне сприйняття інтер’єру. Яким воно буде — спокійним або, навпаки, закликає до дії, зачаровує або нудним, по-домашньому теплим або підкреслено холодним, залежить від правильного підбору.

Сьогодні ідеальним варіантом для грамотного оформлення захисту і декору віконного отвору є пошив штор киев. У хорошому салоні, наприклад, як в цьому: orchideya.kiev.ua, клієнту професійно підберуть рішення в повній відповідності з його перевагами і стилем інтер’єру приміщення.

Чому саме ательє, а не магазин з уже готовими портьєрами? Тому що тільки індивідуальний підхід з урахуванням всіх дизайнерських і технічних нюансів і точну відповідність розмірам дозволять отримати на виході дійсно приголомшливий результат.

Давайте докладніше поговоримо про переваги рішення виготовити штори на замовлення.

Якими повинні бути ідеальні штори

Штори об’єднують в собі функціональну і естетичну складові. Правильно підібрані штори повинні:

  1. Надійно захищати приміщення від сонячного світла.
  2. Відповідати загальному стилю оформлення приміщення.
  3. Матеріал, з якого вони виготовлені, та вид повинні підходити під тип приміщення — кухня, спальня, дитяча або
  4. вітальня вимагають абсолютно різних рішень.
  5. Радувати око своїх власників і їх гостей, викликати саме ті почуття і емоції, які замислювалися при складанні дизайнерського проекту.

Підібрати готові варіанти, які повністю відповідають перерахованим вище критеріям — надзвичайно важке завдання. У разі наявності віконних прорізів нестандартних розмірів — практично нездійсненне.

Часто буває так — підходить забарвлення, але не задовольняє використаний матеріал, влаштовує стиль — немає в наявності відповідних розмірів. Звернення в салон з пошиття штор виключає подібні проблеми.

Чому варто звернутися в салон з пошиття штор?

У хорошому салоні допоможуть втілити в життя саму сміливу ідею і виконають всі побажання клієнта в виготовленні ідеальних штор. Їх можна замовити:

  • Будь-якого розміру;
  • Будь-якого стилю і дизайну;
  • З будь-якого матеріалу;
  • Будь-якого виду.

До речі, іноді пошук відповідного готового варіанту в магазинах може зайняти набагато більше часу, ніж пошиття штор на замовлення.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости