Чому варто вибрати приватний дитячий садок?

Психологами давно доведено, що більшість рис характеру закладається в дитинстві. Те, як до дитини ставляться, в яких умовах вона живе і вчиться, як її сприймають дорослі, дуже впливає на подальшу долю.

Вдома батьки можуть самі формувати комфортну обстановку. Але коли приходить час віддавати малюка в садок, вони вже не в змозі повністю контролювати що відбувається. Тому так важливо знайти такий дитячий сад, в якому дитині буде так само затишно і добре як і вдома.

Приватний дитячий садок чи державний?

Звичайно, садки бувають різні. І, вибираючи установу, варто зважувати всі за і проти. Але якщо узагальнювати, то виділимо основні недоліки державних садків, які відштовхують батьків:

  • По-перше, великі черги в сад. Часом дитину потрібно ставити в чергу з самого народження, і до потрібного віку вона все одно може бути далеко в списку на зарахування. Якщо в маленьких містах ця проблема менш помітна, то в мегаполісах з нестачею місць у дитсадках, це серйозна проблема. Крім цього, батьки можуть зіткнутися з тяганиною, якщо хочуть віддати дитину в садок не за місцем реєстрації.
  • По-друге, переповнені групи. У такій ситуації вихователі навіть фізично не приділять кожному малюку належну увагу.
  • По-третє, застарілий інтер’єр і матеріальна база. Не всі державні садки можуть похвалитися капітальним ремонтом. Тому іноді облаштування залежить від пожертвувань батьків.

Виходячи з цього, приватний дошкільний навчальний заклад Aktiviti стає найкращою альтернативою державному.

Переваги приватних дитячих садків:

  • Невеликі групи. Як правило, в групах до 15 діток. В такому випадку вихователі можуть якісно приділити увагу кожній дитині і підходити до них індивідуально. Це особливо важливо для найменших дітей, які ще не можуть самостійно їсти, одягатися чи ходити в туалет.
  • Різноманітне меню. Про харчування в державних садках ходять легенди. Перевага приватних закладів в тому, що фахівці розробляють не тільки корисне, але і смачне для малюків меню. Більш того, зараз багато дітей страждають від харчових алергій. В приватних садах батьки можуть запросити індивідуальне харчування для дитини, в якому не буде небезпечних для нього інгредієнтів.
  • Сучасні методики виховання. Мабуть, найбільший плюс приватних садів. Вихователі розвивають в малюка індивідуальність, самостійність, щоб дитина не соромилася проявляти себе. Адже саме в дитинстві закладається «програма» на майбутнє, і тому важливо показати малюку, який він особливий.

Не шкодуйте часу і сил на вибір дитячого садка. Адже там малюк отримає свої перші життєві уроки.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости