Чотири переваги настільних ігор для всієї сім’ї

Ось разюче знайома сімейна сцена: маленька дитина приклеїлася до екрана телевізора, а її старша сестра стукає пальцями по мобільному телефону. Мама і тато сидять за столом, займаючись серфінгом на своїх ноутбуках, і єдиний шум — це тихий гул їх електронних пристроїв. Звучить знайомо? 

Хоча ніхто не може сперечатися про переваги технологій, вони не допомагають сім’ям будувати міцні відносини. Сімейні інтелектуальні ігри мають так багато переваг, але в цій статті ми хотіли б зосередитися на чотирьох основних перевагах настільних ігор.

Тож почнемо:

  1. Дитячі спогади. У століття технологій старі добрі настільні та інтелектуальні ігри можуть виявитися довгоочікуваною зміною темпу, яке об’єднує всю сім’ю. Якщо ви сподіваєтеся залишити у своїх дітей серйозні й глибокі спогади з дитинства, вам ідеально підійдуть тихі та прості у використанні настільні ігри. Спробуйте пограти в настольные игры всією сім’єю, це буде приємно проведений час, який принесе користь всім.
  2. Розвиток навичок навчання. Настільні та інтелектуальні ігри — це не тільки розвага для дітей, але і відмінний інструмент для навчання. Гра від початку до кінця допомагає дітям розвинути навички концентрації, які необхідні для виконання повсякденних завдань та гарної успішності в школі. Дитина вчиться слідувати правилам кожної гри, і це допомагає їй також розуміти важливість правил в реальному житті. Ще одна велика перевага — це розвиток навичок вирішення проблем. Установка і переміщення всіх цих ігрових елементів допомагають маленьким дітям і навіть дорослим розвивати дрібну моторику і зорово-моторну координацію. Настільні та інтелектуальні ігри, які представлені в інтернет-магазині Lord of the Boards також можуть допомогти поліпшити мовлення, пам’ять та уяву.
  3. Навчання життєвим навичкам. Настільні ігри — це один зі способів допомогти дітям дізнатися причину і наслідок. Вони розуміють, що кожен раз, коли вони роблять хід, це впливає на загальну гру. Діти також вчаться відповідним чином взаємодіяти з іншими. Якщо маленька дитина втрачає контроль над своїми емоціями під час гри, то після того, як він заспокоїться, це ідеальний час, щоб поговорити з ним про свої почуття смутку, гніву або розчарування. Час, витрачений на розмови про емоції, корисно для дітей для розвитку їх емоційних і соціальних навичок. Діти дізнаються, як добре займатися спортом, як вітати інших і як грати чесно.
  4. Час для об’єднання сім’ї. Сучасні будинки й квартири занадто часто стає територією екранного часу. Ігри використовують, щоб добре провести час. Незважаючи на те, що члени сім’ї грають один проти одного, настільні ігри дійсно об’єднують родини. Якщо між братами й сестрами або іншими членами сім’ї спалахує сварка, це прекрасна можливість для всіх поговорити один з одним, зміцнюючи позитивне сімейне спілкування і разом долаючи проблеми. Замість тиші, коли кожен поглинений своїм електронним пристроєм, кімната наповнюється розмовами, сміхом і любов’ю.

Висновок

Незалежно від того, чи використовуються інтелектуальні ігри економно, коли занадто холодно або дощитиме для виходу на вулицю, або якщо для ігрових вечорів встановлений особливий день тижня, подумайте про гру в ігри всією сім’єю. Це буде весела ніч, яка принесе користь всій родині.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости