Депутат Микола Негрич — надійна людина і справжній депутат

Депутати — це особлива категорія політиків, які не завжди дбають про своїх виборців і не намагаються вирішувати їх проблеми. Винятком є ​​Негрич Микола Михайлович, депутат Київської міської ради. Це один з небагатьох депутатів, який проводить постійні зустрічі, є активним учасником соціального життя населення, а також завжди лобіює інтереси своїх виборців у різних ситуаціях.

У приймальні завжди є люди, він постійно звітує перед виборцями. Починаючи з 2015-го року, він стає активним учасником життя району, постійно організовує суботники, вирішує питання по модернізації навчальних закладів, готує проекти по реконструкції ландшафтного парку. Починаючи з 2016-го року, передбачивши численні заходи з облагороджування.

Нові проекти модернізації навчальних закладів

Ключовий напрям діяльності депутата — поліпшення якості освіти і підвищення зручності для школярів. У цьому напрямку проводяться наступні дії:

  • встановлюються металопластикові вікна;
  • готується сучасна система фільтрації води;
  • монтуються камери відеоспостереження;
  • поліпшуються спортивні майданчики на території школи;
  • поповнюється набір навчальних інструментів і матеріалів.

Завдяки підтримці депутата ведеться повна модернізація Солом’янського району. Оновлюються дороги і майданчики, встановлюються нові вікна та ліфти, вирішуються проблеми з опаленням. Розвиток округу є основою безпечного і комфортного життя для більшості виборців.

Сам Негрич Микола Михайлович negrych.kiev.ua постійно контролює якість і терміни виконання робіт, при необхідності допомагає вирішити поточні питання, а також внести зміни в проекти, покращуючи підсумковий результат.

Однією з останніх ініціатив депутата є цілодобовий громадський транспорт. Це хороший спосіб для працівників нічної зміни швидко дістатися до будинку. Основна орієнтація — це європейські норми і стандарти. Микола Михайлович сподівається, що підсумковий результат буде ідеальним.

Створення дитячих і спортивних майданчиків

Популяризація здорового способу життя неможлива без відповідної інфраструктури. З цієї причини депутат ініціює повну реорганізацію і модернізацію майданчиків, які повинні відповідати певним стандартам:

  • безпека;
  • висока якість;
  • варіативність спортивних снарядів;
  • зручність доступу.

Багато жителів району постійно скаржилися на відсутність дитячих майданчиків. Депутат враховував побажання та зробив все можливе, щоб дітлахи змогли отримати особистий простір для відпочинку і занять спортом.

Крім цього всі дороги в районі асфальтуються, поліпшується якість інженерних структур, з’являються нові парковки для автомобілів. Все це призводить до популяризації депутата і підвищення його репутації. Микола Негрич домагається високих результатів і завжди допомагає своїм виборцям.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости