Детектори жучків — що це таке

Насправді, купити прослушку або трекер в інтернеті сьогодні не так вже й проблематично. Незважаючи на закон, що забороняє приховану стеження, Ви можете легко придбати пристрій стеження і отримати його поштою. А якщо купувати товар на території України і при цьому жучок не проходить митницю — то ніхто не дізнається, що саме знаходиться в посилці.

Детектори жучків BugHunter Professional — це пристрої, призначені для виявлення прослушки, жучків, трекерів і іноді прихованих камер на невеликій території. Причому, всупереч поширеній думці про те, що прослуховують тільки бізнесменів, крім офісів кампаній жучки і прослушку найчастіше ставлять в квартири, дачі і автомобілі для стеження за рідними, друзями чи сусідами.

Сфера застосування детектора жучків дуже велика:

  • Найпоширеніший варіант — перевірка офісів і приміщень кампаній для виявлення жучків, підкладених конкурентами.
  • Так само, антижучки можна застосовувати на виїзних переговорах, коли є підозра, що жучок може знаходиться у партнера по бізнесу або у свого ж співробітника, присутнього на зустрічі.
  • Слід перевірити місця електричного живлення, вимикачі, розетки, перехідники, а також оглянути освітлювальні прилади.
  • жучок або в автомобіль, або в квартиру на час свого від’їзду, наприклад, у відрядження. Для виявлення таких пристроїв так само підійдуть стандартні детектори жучків і прослушок.
  • Крім виявлення жучків, такі прилади можуть знайти прихований трекер, призначений для визначення місця розташування машини.

Принцип роботи детекторів жучків вельми простий: вони спочатку калибруются на загальний електромагнітний фон приміщення (найчастіше через колесо регулювання), а далі при проведенні антіжучкі поруч з місцем де встановлена ​​прослушка, він вловлює бóльшій викид випромінювання, в порівнянні з рештою фоном і за рахунок цього виявляє місце закладки

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости