Доставка квітів зі смаком

Квіти, які роблять наше життя яскравішим

Життя повне свят, радісних подій і урочистих заходів. Невід’ємною частиною будь-якого свята є квіти. Ними прикрашають сцену, банкетний зал, їх вручають почесним гостям і винуватцям торжества. Кожен з нас дарує квіти кілька разів на рік. Мода на букети і їх упаковку так само мінлива, як і мода на одяг. А значить, саме час поговорити про те, як гідно піднести букет, відповідаючи всім віянням сучасної моди.

Що дорожче — час або гроші?

Ми звикли йти за букетом в найближчий магазинчик квітів. Самі вибрали, самі довезли, самі вручили. В результаті — ви втратили час, а букет піднесений більш, ніж банально. На пострадянському просторі вперше дізналися про те, що існує доставка квітів, з голлівудських фільмів. І, незважаючи на те, що сьогодні в кожному місті є така послуга, не всі знають про неї, а користуються і зовсім одиниці. Але з упевненістю можна сказати, що якщо ти зважився замовити доставку квітів від компании Rosalie, то звернешся до цієї послуги ще не один раз. Це як з покупкою одягу. Можна штани купити і на ринку, приміряючи їх за шторкою, стоячи на газетці. А можна з комфортом в магазині.

Отже, в чому ж плюси доставки квітів?

  1. Ви економите свій час. Адже вибрати букет — це не батон купити. Тут не обійтися питанням — «свіжий?». Вибір квітів, упаковки, стрічки, бантики, потім очікування, коли флорист створить вам ваш шедевр … З огляду на дорогу до магазину і назад, на покупку букета у вас піде від 30 до 50 хвилин! Набагато приємніше складати букет через інтернет, з чашечкою кави або поки укладаєте спати малюка, лежите в гарячій ванні і т.д. Ви необмежені в часі режимом роботи магазину. Скласти своє замовлення можна і вночі, і в 6 ранку, вибрати готовий букет або придумати свій особливий.
  2. Цій послузі не страшні відстані. Якщо ваша кохана людина, друг, родич живуть в іншому місті або навіть країні — це не привід залишати його в свято без букета від вас. Всі служби доставки квітів приймають онлайн оплату з будь-якого кінця світу і гарантують, що доставка букета буде своєчасною. А в бонус ви отримаєте фото щасливчика з квітами від вас в обнімку.
  3. Це завжди сюрприз для обдаровуваного. Якщо ви хочете здивувати когось букетом раннім недільним ранком, в спортзалі, на робочому місці, під час святкового заходу і т.д., то доставка квітів в Краснодарі зробить це за вас найкращим чином. Отримати букет приємно, а коли це несподівано — то приємно подвійно.
  4. Ніщо не інтригує так, як букет від незнайомця. Замовляючи квіти через доставку, можна, не розкриваючи своєї особистості, зробити приємний сюрприз. А до букету докласти записку з приємними побажаннями, вишуканими компліментами або запрошенням на побачення. Даруйте квіти частіше, даруєте квіти несподівано, даруєте квіти зі смаком, а флористи компанії допоможуть вам в цьому!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости