Доставка товарів з Китаю на склад Amazon

Повний логістичний супровід

Доставка через постачальника або послуги логістичної компанії?

Існує два способи доставити партію товару з Китаю на склад Amazon: доручити доставку постачальнику або скористатися послугами логістичної компанії.

Перший варіант з доставки товарів з Китаю може здатися самим простим і дешевим, так як не вимагає пошуку і залучення компанії-посередника. Однак на практиці все виявляється дещо складніше і тягне за собою ряд ризиків.

По-перше, китайські постачальники зазвичай не включають у вартість доставки витрати на митне очищення, куди входить оплата податкових зборів, витрати на оформлення та зберігання товару на митному складі. Рішення всіх виникаючих в зв’язку з цим проблем лягає на плечі клієнта, який, як правило, дізнається про них в останній момент.

По-друге, головне завдання фабрики — виробництво і продаж товару, відповідно немає сенсу в створенні спеціалізованого відділу логістики. Постачальник в таких випадках звертається до партнерської транспортної компанії, яка далеко не завжди має уявлення про особливості доставки за програмою Amazon. Мовний бар’єр і особливості китайського ставлення до дійсності ще більше погіршують ситуацію. Наприклад, умови Incoterms FOB китайська сторона може трактувати як доставку до порту провінції, в той час як для клієнта це порт відправки з країни.

По-третє, у постачальника об’єктивно немає жодного стимулу вдаватися в деталі, виробляти оптимальну схему доставки і контролювати всі її етапи.

В результаті ризик виникнення тих чи інших проблем на будь-якому етапі перевезення багаторазово зростає. Кращий спосіб їх уникнути — звернутися до професійної логістичної компанії https://partnertrade.org/amazon/.

Спеціально для учасників програми Amazon наші спеціалісти розробили особливий пакет послуг з доставки товарів з Китаю.

Пакет «Повний логістичний супровід вантажу» включає в себе:

  1. Підбір оптимальної схеми доставки з точки зору транзитного часу і вартості.
  2. Перевірку партії на предмет відповідності вимогам Amazon.
  3. Контроль за всіма етапами перевезення з моменту відправки і до прибуття на склад Amazon.
  4. Надання інформації щодо поточної ситуації з вантажем.
  5. Повну відповідальність за митне очищення вантажу.
  6. Вирішення всіх питань, пов’язаних з компенсацією при втраті або пошкодженні товару.
 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости