Вибираємо кращу монтажну піну

При будівництві або здійсненні ремонту, зокрема при установці дверей або вікон, часто потрібно такий матеріал, яким можна було б заповнити невеликий стик, отвір, шов або щілина. Всі чоловіки, навіть не спеціалізуються на ремонтах або будівельних роботах, знають, що це найкраще зробити за допомогою монтажної піни, але мало хто з них мають уявлення про те, яку піну краще вбиірать і для чого, нас що варто звертати увагу і що повинно бути пріоритетним при купівлі даного матеріалу.

Існує два типи монтажної піни: одно- і двокомпонентна. Однокомпонентна проста у використанні, частіше зустрічається в магазинах, являє собою герметик з поліуретану і саме їй віддається перевага при покупці.

Серед її виробників можна виділити такі відомі бренди, як Henkel, Domos, Soudal, Den Braven і інші, які випускають якісні продукт иі на це необхідно звертати увагу, порівнюючи піни між собою в магазині або на торговому складі.

Також існує пена монтажная Hercul побутова і професійна. Експерти, звичайно ж, віддають перевагу професійному виду, оскільки такий продукт виготовлений з якісних реагентів, що безпосередньо впливає на ефективність використання піни. Якщо планується невеликий ремонт, то краще скористатися побутової піною, оскільки її обсяг, як правило, менше, а значить балон буде набагато зручніше тримати в руках. Якщо ремонт капітальний і належить заміна великої кількості вікон і дверей, то краще придбати професійний вид — піна монтажна оптом продається на великих будівельних базах. Купуючи відразу велика її кількість, можна заощадити фінансові ресурси, адже, як правило, оптові ціни нижче роздрібних.

До речі, на сайті okoloremonta.ua/kley-dlya-teploizolyatsii/filter/poipuabot=6 ви можете придбати якісний клей для теплоізоляції за вигідними цінами.

Вибираючи піну з безлічі варіантів, потрібно знати, для яких цілей вона буде використовуватися: для вузьких просторів, які необхідно заповнити, — краще брати балон з невеликим розширенням. Потрібно звертати увагу на термін виготовлення товару — термін служби піни — не більше півтора року, і якщо піна виготовлена ​​рік тому, то вона вже втрачає свої первинні властивості і стає більш в’язкою, що природно позначається на якості проведеного ремонту.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости