Друк каталогів в друкарні

Якісний друк каталогів в друкарні вимагає ретельної підготовки. Необхідно грамотно опрацювати структуру запланованого видання, підготувати всю інформацію і професійні фотографії, зверстати каталог в певному стилі — коли все готово, можна відправляти видання на друк. Але, перш за все, необхідно вирішити, який вид каталогів вам потрібен — про це більш детально розповімо далі.

Матеріали і технології, що використовуються при друку каталогів

У всьому світі перші позиції по виробництву серед поліграфічних виробів займає періодика і, що цікаво, каталоги.

Найчастіше при друку каталогів в друкарні https://maxway.com.ua/production/katalogi.html вибирають такі формати як А4, А5, але останнім часом спостерігається підвищений попит на нестандартні формати друку і дизайну. Причина в тому, що будь-яка фірма прагне залучити клієнта, а для цього потрібно виділитися на тлі конкурентів барвистістю, яскравістю і привертає увагу стилем каталогу.

Папір для каталогів

Найбільш традиційною папером для каталогів є глянцева, малювання і офсетний. Сучасні дизайнери також пропонують при друку каталогів в друкарні використовувати декоративну папір і навіть синтетичні матеріали. Правда, з обкладинкою краще не експериментувати, адже вона повинна не тільки виділятися серед іншої друкованої продукції, але і нести захисну функцію.

Тому фахівці друкарень рекомендують вибирати обкладинки, наприклад, з картону, щільної глянсовою / матовою або дизайнерського паперу. Просто порівняємо: щільність паперу в блоці складає 135-150 г / м2, тоді як показник щільності обкладинки не може бути нижче 200-300 г / м2. Конкретні цифри залежать від кількості смуг або сторінок в каталозі.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости