Експедировання в порту

Внутріпортове експедирування — це заключна стадія морських перевезень, після якої товар відправляється замовнику. Цей етап вважається одним з найскладніших серед усіх, які долає вантаж на шляху до одержувача. Справа в тому, що в процес експедиції включається великий комплекс робіт і проходження товаром ряду формальностей і служб.

У чому полягає експедирування вантажів в порту

Експедиція в порту включає в себе перелік складних і трудомістких внутрішньопортового операцій:

  1. — навантажувально-розвантажувальні роботи;
  2. — перевалка вантажу з борту судна;
  3. — перетарка і сортування;
  4. — розміщення товарів в зоні митного контролю (на складах тимчасового зберігання);
  5. — оформлення дозвільної документації;
  6. — перерахунок і перевірка якості;
  7. — вивезення вантажу за межі порту;
  8. — повернення оборотної тари і т.д.

Набір, спосіб проведення і черговість необхідних процедур в кожному конкретному випадку експедиції в порту визначається в залежності від митного режиму, порту прибуття, виду вантажу, способу його доставки, заданих клієнтом умов і багатьох інших факторів.

Внутріпортове експедирування — складна і різноманітна система, що включає в себе велику кількість служб, процедур і документів. Фахівці експедиторської компанії повинні володіти повним комплексом знань і навичок, великим досвідом, швидко орієнтуватися в мінливій ситуації, так, як спеціалісти компанії https://intervid.com.ua/uslugi/vnutriportovoe-ekspedirovanie/.

Експедиція вантажів

Експедитори нашої компанії добре знайомі зі специфікою внутрішньопортового операцій, за рахунок чого успішно контролюють весь шлях вантажу: починаючи з вивантаження з борту судна і закінчуючи доставкою кінцевого одержувача. Наші фахівці мають досвід роботи з різними типами товарів, мають навички експедирування вантажів як перевозяться в трюмах, так і в контейнерах.

Наша компанія має всі необхідні ліцензії, акредитації та пропуски для здійснення експедиції.
Ми уклали прямі контракти з усіма терміналами порту і контейнерними лініями і завжди маємо депозити на їх рахунках і істотно скоротили термін експедиції і вартість послуг навіть для невеликих партій.
Компетентність і великий досвід наших фахівців дозволяють в найкоротші терміни вивозити вантаж із зони митного контролю.

Наша компанія візьме на себе всі виникаючі питання, щоб ви могли бути впевнені в вирішенні будь-яких непередбачених ситуацій і успішне проходження процедур експедиції.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости