Експрес ліквідація підприємства

Експрес ліквідація підприємства — це найшвидший, простий і повністю легальний спосіб позбавлення від непотрібного Вам або проблемного підприємства.

 Після проведення даної процедури всі проблеми Вашого підприємства лягають на плечі нових власників.

Варто зазначити, якщо вас цікавить экспресс ликвидация предприятия, то рекомендуємо перейти за даним посиланням вже зараз.

Експрес ліквідація підприємства, також її ще називають альтернативної ліквідацією підприємства або терміновою, це ліквідація шляхом зміни власників підприємства (засновників) і керівної особи (директора) з подальшим його закриттям.

Процедура термінової ліквідації відбувається в стислі терміни 3-4 дні і включає в себе дію з продажу корпоративних прав (статутного капіталу).

У підсумку, після завершення цієї процедури, Ви отримуєте «Витяг з ЄДРПОУ» в якому вказані всі зміни з новими засновниками і директором.

Що потрібно від Вас? Всього лише мінімальна участь — один раз необхідною є Ваша присутність у нотаріуса для підписання документів, оформлення нотаріальної заяви про передачу корпоративних прав або договору купівлі-продажу корпоративних прав.

Після завершення експрес ліквідації підприємства ви можете купить готовую фирму з хорошою репутацією.

Позитивні моменти:

  • можливість ліквідувати підприємство з кредиторською заборгованістю;
  •  найдешевший вид ліквідація (процедура банкрутства є дорожчою в рази);
  •  її проведення займає мінімум часу;
  • засновники, керівник і бухгалтера можуть спати спокійно, Ви назавжди позбавляєтеся від можливої ​​відповідальності за діяльність підприємства;
  • Ви зберігаєте свої нерви і забуваєте про необхідність проведення перевірок підприємства з боку фіскальної служби та всіх фондів;
  • сама процедура є абсолютно легальною і відповідає всім вимогам законодавства України.

Юридичні компанії з великим досвідом роботи гарантують своїм клієнтам підготовку усіх потрібних документів і повний супровід даної процедури. Клієнти таких компаній можуть отримати послуги, які стосуються експрес ліквідації підприємства на всій території України.

 
 

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости