Гаражні ворота: як вибрати найбільш підходящі?

Гаражні ворота виконують безліч корисних функцій: вони забезпечують безпеку вашого будинку і машини, а також довершують зовнішній вигляд будівлі, створюючи відчуття завершеності. Вибір гаражних воріт, які підійдуть до архітектури саме вашого будинку — і будуть при цьому зручні у використанні, вимагає часу, а будь-яке рішення слід ретельно обміркувати.

1. Дослідіть доступні варіанти

Різних видів гаражних воріт багато: вони виробляються з різних матеріалів, в них можуть бути вбудовані вікна, вони можуть відрізнятися стилем і енергоефективністю. Щоб зрозуміти, які з них найкраще підійдуть саме вам, краще за все, якщо ви зможете подивитися різні типи воріт особисто, так як фотографії повне уявлення дати можуть не завжди, або ж на сайте — якщо особисто немає можливості.

2. Виберіть правильний матеріал

Гаражні ворота виробляють з деревини, вінілу, стали — і кожен з цих матеріалів має свої плюси і мінусами. Наприклад, дерев’яні ворота дуже елегантні і привабливі, можна змінити їх колір — щоб максимально пристосувати їх під архітектуру будинку. Разом з тим обслуговування їх вимагає роботи і вкладень. Сталеві ворота дуже добре витримують деформації і стануть хорошим вибором, якщо, наприклад, у дворі діти грають в м’яч.

3. Вирішіть, чи потрібен на воротах шар теплоізоляції

Якщо гараж знаходиться поруч з житловими приміщеннями, утеплити ворота може бути корисно — так збільшиться енергоефективність приміщень. Шар теплоізоляції допоможе запобігти попаданню холодного повітря в приміщення — що особливо в нашій кліматичній зоні, з її холодними зимами. Ізоляція також допоможе скоротити гучність шуму, що виходить з гаража. Якщо гараж відділений від будинку, то ізоляція, швидше за все, не знадобиться — якщо тільки там не буде зберігатися речі, піддавати які дії морозу не варто, наприклад, банки з фарбою.

4. Проконсультуйтеся з фахівцями

Консультація з фахівцями дозволить отримати відповіді на всі питання, які у вас можуть виникнути в процесі вибору, і переконатися, що обраний варіант вам дійсно підійде.

Мета Hördis — пропонувати своїм клієнтам безпечні, зручні і естетичні рішення. Підприємство продає і встановлює:

  • Розсувні і орні ворота
  • Автоматику для воріт
  • Гаражні ворота
  • Швидкісні рулонні ворота
  • Ворота для промисловості
  • Дротові і дерев’яні паркани
  • Системи безпеки

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости