Іменинний торт — вічна класика

Торт на день народження ніколи не вийде з моди. Іменинник задуває свічки, загадує бажання, робить на тлі кремового красеня селфі на пам’ять. І жодне застілля, присвячене дню народження, не обходиться без класичного десерту.

Професійна пекарня cupcake.com.ua пропонує клієнтам свої послуги з виготовлення неповторного торта для найголовнішого свята в житті кожної людини. У портфоліо компанії є величезний асортимент кондитерських виробів на будь-який смак і розмір. Кондитерська пропонує замовити торт дружині на день народження, десерти на дитячі свята, вироби в чоловічому стилі або в певній тематиці.

Торт на заказ на свято, урочисту подію, день народження — це особливий десерт, який покликаний розкрити характер винуватця свята/події чи іменинника, здивувати його, стати головною подією вечора і центром загальної уваги. Кондитерські вироби даного формату поділяються на такі категорії:

  1. строгі, офіційні, для ювілею;
  2. дитячі, формені або доповнені фігурками улюблених персонажів;
  3. креативні і забавні, для тематичної вечірки;
  4. чоловічі або жіночі;
  5. невеликі і бюджетні.

У торт будь-якої категорії замовник може привнести свої корективи, озвучити побажання і пропозиції, які будуть обов’язково враховані. У цьому полягає головна перевага виробів на замовлення. Пекарня намагається виконати всі побажання клієнта. Завдяки наявності сучасного обладнання і величезної кількості декоративних кондитерських елементів, пекарня здатна виконати навіть найсміливіші запити.

Торт як універсальний подарунок

Торт на замовлення — це не тільки спосіб прикрасити банкетний стіл на день народження, але також універсальний подарунок на будь-який привід. За бажанням виріб можна прикрасити всілякими елементами декору, написами і фігурками. При замовленні не потрібно соромитися озвучувати всі свої побажання і вимоги, навіть якщо вони здадуться надто сміливими. Пекарня завжди йде назустріч клієнту і працює до повноцінного результату. А завдяки наявності власної служби доставки, фірма транспортує кондитерські вироби безпосередньо до місця проведення торжества, точно в строк і в повному збереженні.

Щоб отримати виріб до потрібної дати, слід заздалегідь зробити замовлення. Термін виконання залежить від складності роботи і кількості додаткових елементів декору. Кондитери рекомендують клієнтам звертатися як мінімум за місяць до бажаної дати, щоб встигнути обговорити всі деталі і отримати на виході ідеальний десерт.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости