Канадська технологія будівництва будинків, її переваги та особливості

Останнім часом особливою популярністю користується канадська технологія створення швидкомонтованих об’єктів, яка дозволяє економити ресурси і час. Подібний метод був запозичений в Сполучених Штатах, Латинській Америці, Канаді, де їм успішно користуються кілька десятиліть.

Сутність канадської технології

Незважаючи на свою назву, технологія відноситься до каркасному будівництву. Її основні правила були розроблені з урахуванням канадських нормативів будівництва житла.

Основні нюанси канадської технології:

  1. Застосування СІП-панелей під час робіт. Вони складають каркас об’єкта, виробляються в заводських умовах.
  2. До складу кожної панелі входять спресовані стружкові плити з прокладеним посередині пінополістиролом.
  3. Економія простору.
  4. Різна товщина утеплювача впливає на рівень теплоізоляції.
  5. Низька теплоємність забезпечує швидкий прогрів конструкції, повільне охолодження і утримання тепла.
  6. Мінімальні тепловтрати під час будівельних робіт.
  7. Надійний захист від шуму, екологічність.
  8. Рівна поверхня, відсутність деформацій матеріалів.
  9. Економія на будівництві фундаменту.
  10. Доступність матеріалів, оперативність зведення будівель в порівнянні зі стандартними аналогами.

За допомогою канадською технологією можна будувати житлові об’єкти, офіси, виробничі та складські приміщення. Замовити канадский дом можна за посиланням. Для монтажних робіт не потрібно залучати професіоналів, проводити будівництво можна в будь-який час. У будівель відсутня усадка, тому обробку можна виконувати після закінчення будівництва.

Також для робіт будуть потрібні прості інструменти (саморізи, монтажна піна, дошки, панелі).

Різновиди каркасних об’єктів

Зараз використовуються різні види об’єктів, які бувають каркасними, каркасно-щитовими, каркасно-рамковими або з СІП-панелей. Для зовнішньої обробки будівельники часто користуються клінкерної плиткою, сайдингом, дерев’яною вагонкою, металопрофілем або декоративною штукатуркою. Для забудовника немає обмежень у виборі будматеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки.

Особливості проектування

Проекти каркасних будинків створюються індивідуально в програмі, тому готові будівлі відповідають запитам власника. Проектування здійснюється з урахуванням правил, які були складені канадськими інженерами.

Спочатку треба визначити площу об’єкта, кількість поверхів, після чого визначається навантаження дерев’яної конструкції. Від даного показника буде залежати перетин всіх каркасних елементів.

При застосуванні канадською технологією СІП-панелі можуть встановлюватися без каркаса, так як вони міцні і будуть надійним підґрунтям будь-якого об’єкта. Панелі без додаткового каркаса стійкі до навантажень ваги об’єкта, сильним вітрам, вони з’єднуються за допомогою дерев’яного бруса.

Для легких будинків не потрібно потужне підставу, але слід враховувати також тип ґрунту. Після вибору параметрів несучої конструкції, виду фундаменту починається будівництво. Міцність каркаса визначається урахуванням використовуваних для обшивки матеріалів.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости