Кодування від ігроманії

Ігроманія — проблема, про масштаби якої сьогодні активно інформує міжнародне співтовариство психологів. Залежність від комп’ютерних ігор багатьом досі здається дитячою забавкою, незрівнянно, наприклад з алкогольною чи наркотичною залежністю, проте наслідки для особистості і її оточення, які провокує ігроманія, катастрофічні.

Як правило, до ігроманії схильне молоде покоління — школярі, студенти і молоді люди віку до 40 років. У спробі втекти від реальності сотні тисяч ігроманів по всій країні закидають навчання, роботу, соціальні контакти в пошуках самореалізації у віртуальному світі. На жаль, для багатьох людей, залежних від комп’ютерних ігор, їх, на перший погляд, невинне захоплення стає особистою катастрофою і величезною проблемою для оточуючих близьких людей. Син, якого не цікавить нічого, крім віртуальних «войнушек», або чоловік, який замість проведення часу з сім’єю проводить вільний час у віртуальних світах — проблема, знайома багатьом сім’ям. І якщо вчасно не вирішити цю проблему, наслідки будуть сумними — втрата перспектив на майбутнє, розвал сім’ї, депресії і багато іншого.

Якщо ви або ваш близька людина стали залежні від комп’ютерних ігор настільки, що ця прив’язка активно заважає вам у вашому повсякденному житті, тоді саме час звернутися за допомогою до спеціалістів клініки https://sana-info.dp.ua/izmeneniya-psihiki-pri-igromanii.php.

Щодня ми проводимо інтенсивні сеанси кодування від ігроманії, допомагаючи людям впоратися з їх деструктивним пристрастю і налагодити своє життя. Ми знаємо, що відмова від віртуальної реальності для більшості пацієнтів проходить так само болісно, як і відмова наркомана від психотропних речовин. Тому перед сеансом кодування експерт проводить попередню діагностику причин, які спонукали людину на те, щоб збігати з реального світу в світ віртуальний. Розуміючи першоджерело проблеми, експерти виробляють індивідуальну програму кодування, за допомогою якої вихід із залежності буде швидким і ефективним, без болісних мук і тривалих психологічних ломок. Ми допомагаємо людині самій усвідомити негативний характер його захоплень і сформувати вольове рішення відмовитися від згубної звички.

Хочете побороти ігроманію раз і назавжди? Зверніться до одного з фахівців і пройдіть курс кодування від ігрової залежності.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости