Коли точно потрібно видаляти родимки

Родимки можуть вважатися цікавою привабливою особливістю. Часто їх навіть штучно завдають за допомогою косметичних засобів. А можуть бути предметом комплексів та сором’язливості. Проте це лише естетичний чинник. Насправді такі новоутворення шкіри важливо ділити на кілька категорій за ступенем їхньої безпеки.

Більшість родимок не зазнають жодної шкоди та ризику для організму. Однак є такі новоутворення, які можуть перерости у більш проблемні та навіть загрожувати вашому життю. Тому важливо своєчасно діагностувати у дерматолога та видаляти підозрілі невуси, записавшись на прийом на https://cityclinic.com.ua/ua/vydalennya-rodymok-i-novoutvoren-shkiry.

Косметичні причини видалення родимок

Перш ніж розпочати безпосередньо медичні рекомендації щодо видалення родимок, необхідно також обговорити косметичні фактори. Це ті моменти, коли невуси є незручними для пацієнтів. У такому випадку родимку рекомендують видалити, якщо:

  1. Це причина ваших комплексів. Деякі невуси можуть бути дуже непривабливими: занадто великими і темними, розташованими на чільному місці. Це помітно впливає на впевненість у собі та знижує самооцінку.
  2. З’являється фактор незручності. Якщо родимка постійно чіпляється, наприклад, за ювелірну прикрасу чи одяг, і в цілому доставляє фізичний дискомфорт, навіть без рекомендації дерматолога ви можете записатися на його видалення.

Інші причини видалення родимок на тілі

Тепер перейдемо до причин видалення родимок безпосередньо за рекомендацією дерматологів та інших фахівців. Це зазвичай ситуації, коли невуси можуть нашкодити вашому здоров’ю. Деякі родимки можуть бути раковими і бути початковою стадією меланоми. Своєчасне видалення дозволить запобігти серйозним ускладненням для вашого здоров’я і навіть життя.

Існує кілька критеріїв, за якими навіть на візуальному огляді без дерматоскопа та спеціального обладнання вдається визначити, що родимка є підозрілою.

  1. Асиметричні невуси з нерівним кордоном.
  2. Абсолютно здорові родимки мають рівномірний досить світлий відтінок. Якщо на одному невусі можна відзначити відразу кілька різних відтінків: від світлих до темних і практично чорних, це може спричинити підозру у дерматолога.
  3. Діаметр. Занадто великі або різко збільшуються родимки рекомендують видаляти якнайшвидше.

Сама процедура видалення проста та швидка, триває не більше 15 хвилин. Важливо лише знайти кваліфікованих дерматологів. Лікарі, що працюють у Сіті Клінік, використовують передові методи видалення невусів та сучасне обладнання, що дозволяє зробити процедуру ефективною, безпечною та безболісною.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости