Кому і коли потрібні нові автомобільні ключі?

Кожен автовласник регулярно стикається з безліччю проблем. Частина з них стосуються автомобільного ключа. Здавалося б, що з ним може трапитися? Але насправді варіантів багато: ключ можна загубити, зламати тощо. Розберімось, кому і коли доводиться замовляти нові автомобільні ключі https://xhorse.kiev.ua/ua/kluchi/.

Приватні автовласники

Звісно, що насамперед із подібними проблемами стикаються приватні автовласники. Випадки можуть бути найрізноманітнішими:

  1. Загублено ключ (або його вкрали). Обидві ситуації цілком реальні й зіткнутися з ними може будь-хто. Якщо ви загубили ключ, замовте новий. І не забудьте видалити з пам’яті автомобіля старий екземпляр, щоб ніхто не зміг отримати доступ до вашої машини.
  2. Зламаний ключ. Автоключі, як і будь-яка річ, ламаються, гнуться, зношуються. Іноді їх можна полагодити, іноді — ні. В останньому випадку залишається лише один варіант: купівля нового ключа.
  3. Зносилися кнопки на брелоку. Кнопки на брелоку з часом зношуються і не працюють. Якщо є можливість, їх поміняють. Але зазвичай у таких випадках радять придбати новий ключ.
  4. Не працює чип. Чип теж з часом виходить з ладу. У деяких випадках можливий його ремонт. Якщо ні, тоді доведеться придбати новий ключ.

Крім того, приватні автовласники іноді купують автомобільні про запас. Наприклад, якщо машиною користується 2 і більше осіб. Або просто на випадок форс-мажорної ситуації. Якщо вам потрібні нові автомобільні ключі, можете замовити їх в компанії «Xhorse». Вона пропонує екземпляри для машин різних марок, так що підібрати свою модель не складе труднощів.

Компанії та організації

У багатьох компаній є свій автопарк службових машин. До кожної зазвичай є кілька автоключів, щоб різні співробітники могли отримувати до неї доступ.

Крім того, у кожного керівника є власна службова машина. На ній його возить особистий водій, а іноді начальник їздить на ній сам. Щоб виключити всілякі форс-мажори, завжди замовляють кілька екземплярів, щоб у кожного був свій ключ. Плюс завжди залишають щонайменше один автоключ на приймальні або в охоронця.

Сервісні служби

У сервісних служб теж є свій автопарк, щоб працівники могли користуватися службовими машинами і їздити на виїзд до клієнтів. Тут ситуація аналогічна: машин кілька, на кожній з них їздять різні співробітники.

Щоб доступ до авто був у всіх, компанії заздалегідь купують безліч екземплярів та роздають їх робочому персоналу. А коли якийсь ключ буде пошкоджений або загублений — замовляються нові дублікати.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости