Кришталева люстра — вишуканість освітлення

Будь-який ремонт може стати ідеальним, але з початку йому потрібно трохи допомогти. Підібравши правильно освітлення в кімнаті, можна красиво завершити процес декоративних перетворень в будинку або квартирі. Через якийсь час ультрасучасний підхід до дизайну інтер’єрів починає набридати, тому багато дизайнерів знову повертаються до забутих традиційним побутовим предметів, таким як кришталеві люстри.

Атмосфера кришталю

Справжня кришталева люстра може створити в кімнаті теплу і затишну атмосферу. Вона може вказувати на рівень достатку господарів будинку, а також надає невичурние нотки вишуканості. Така люстра виливає дуже м’яке і приємне світло, який рівномірно розсіюється по всій кімнаті.

Будинок наповнюється кришталевими променями і іскрами, які викликають радість і щастя. Кімната, прикрашена кришталевою люстрою, завжди наповнена святковою атмосферою.

Вибір і розміщення люстри

Вибираючи люстри з кришталю, потрібно враховувати розмір і дизайн приміщення, в якій вона буде висіти. Підібрати підходящий під всі параметри варіант та купить хрустальные люстры можна, наприклад, на сайті intersvet.ua. Сьогодні кришталь використовується не так обмеженно, як це було раніше.

Габарити кімнати

Від того, наскільки велике приміщення і висоти його стелі буде залежати і розмір самої люстри. Чим більше кімната і вище стеля, тим габаритні повинна бути люстра. Для такого приміщення прекрасно підійде класичний багатоярусний варіант.

Для низької стелі в квартирі, краще підібрати підстельовий світильник. Якщо площа кімнати досить велика, при низькій стелі, то можна доповнити інтер’єр двома кришталевими люстрами, які будуть розміщені симетрично один одного. Один підстельовий світильник може бути прекрасно доповнений схожими йому по стильової композиції бра для стін.

Стиль приміщення

Найкраще світильники з кришталю виглядають у великих приміщеннях класичного стилю. Стиль хайтек має на увазі використання люстри з різними вставками з хрому і кришталиками різних кольорів. Стилю модерн підійде простий і невичурний світильник. Бароко гармонійно впише в себе велику люстру, прикрашену канделябрами. Будь-який стиль, який заснований на еклектиці, прекрасно доповнить себе кришталем.

Роблячи вибір на користь тієї чи іншої люстри, не забудьте врахувати ще один найважливіший момент — виконання своєї прямої функції освітлення.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости