Монтаж кубоподібної рейкової стелі

Завжди хочеться зробити якісний ремонт житла або офісу, та так, щоб кілька років можна було б нічого не виправляти. Адже ремонт це клопіткий і часто досить витратний захід. Особливо важливо зробити якісний ремонт ванної кімнати і санвузла, адже це місця з підвищеною вологістю, і використовувати потрібно якісний матеріал, призначений саме для подібних приміщень.

Кубоподібна рейкова стеля підвісна стеля — це оптимальне рішення для оформлення стелі у ванній або санвузлі і має ряд переваг: не потрібно піддавати її фарбуванню, естетичний вигляд, досить легко монтується і не боїться надлишку вологи, навіть в разі протікання. Не варто економити на матеріалі — не всі виробники досить чесні по відношенню до свого покупця, і перш ніж вибирати матеріал, потрібно пошукати інформацію на форумах і будівельних сайтах про якість продукції. Детальніше — тут: https://xn--c1akjmho3eya.com.ua/kubka_ceiling/.

При монтажі кубоподібної рейкової стелі важливі точні розміри приміщення. У продажу можна знайти готові комплекти під потрібний розмір кімнати. Якщо ж кімната не стандартна, тоді можливо будуть потрібні додаткові матеріали. Сам стеля монтується тоді, коли в самому приміщенні вже повністю зроблений ремонт стін і стелі. А після того, як визначені точні розміри приміщення і закуплено матеріал для підвісної рейкової стелі, варто продумати і про освітлення. Дуже красиво і естетично виглядають точкові вбудовані світильники, які дають м’який розсіює світло. Для приміщень з підвищеною вологістю ідеально підходять світильники зі спеціальними ковпачками, які захищають їх від надмірної вологи. Перед початком монтажу рейкової стелі потрібно визначити місцезнаходження світильників і провести прокладку кабелів для світильників. Дані світильники не вимагають пробивки штроб, досить укласти кабель в металлорукав або спеціальні канали / гофру.

Сам монтаж кубоподібної рейкової стелі досить не просто здійснити самостійно. По всьому периметру приміщення роблять розмітку горизонтальною лінією, попередньо визначивши, наскільки буде опущений стелю. При встановленні точкових світильників висоту стелі опускають як мінімум на сантиметр нижче, ніж висота світильника. Розмітка буде кордоном стелі. З цієї лінії закріплюються куточки з кроком 30-40 сантиметрів. Важливо пам’ятати, якщо стіни викладені кахлем, то потрібно простежити, щоб кріплення не потрапило на шов. А кріпити можна на звичайні саморізи. Потім встановлюються стрингери, спеціальні напрямні. Залежно від площі стелі розраховується кількість стрингерів, відстань між ними від сімдесяти сантиметрів до півтора метра. При цьому від стіни потрібно відступити десять сантиметрів, в майбутньому, це врятує стелю від провисання.

Перед кріпленням панелей потрібно точно визначити і вирізати в панелях отвори під світильники. Це майстер робить спеціальної круглої насадкою по металу для електродрилі або акуратно вирізає ножицями за допомогою приготованого заздалегідь шаблону. Отвір має по діаметру бути трохи менше, ніж діаметр світильника. Після того, як отвори готові, відразу вставляються лампи. Широкі або основні панелі кріпляться від стіни до середини кімнати, а потім від протилежної стіни до середини, тоді остання панель ляже рівно. У міру їх кріплення відбувається і підключення світильників. І завершальний етап це кріплення

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости