Мотоблоки: які бувають та як обрати

Мотоблоки, як дуже ефективне допоміжне обладнання для застосування в фермерських господарствах та на присадибних ділянках, стали застосовуватися в Україні вже давно. На початку подібні вироби представляли собою примітивні системи, що складаються з двигуна на міцній рамі, коробки передач і деякого навісного обладнання. Своє призначення по заміні фізичної праці вони виконували добре.

Хоча споживачі активно купували вироби російських і білоруських виробників, існував певний дефіцит мотоблоков украинского производства. Розвиток ринку моторизованого обладнання став можливим після початку процесів ввезення мотоблоків з європейських і азіатських країн. Будь-який інтернет-магазин мотоблоків став пропонувати варіанти української продукції з великими технічними можливостями. Асортимент з різноманітними моделями дає більше можливостей для вибору вироби під конкретні умови у покупця.

Категорію європейських виробників представляють підприємства Європи та Японії. До їх плюсів можна віднести: презентабельність зовнішнього вигляду, зручну ергономіку і достатній перелік навісного обладнання. Але до досить відчутним недоліків можна віднести дорожнечу витратних матеріалів та високу вартість самих виробів. Наприклад, будь-яка поломка японського мотоблока призводить до довгих очікуванням необхідних запасних частин. Необхідно відзначити ще одну особливість. Європейські вироби мають редуктори, які не мають необхідної міцності при роботах на важких грунтах.

Важливим для землевласників стає можливість використання мотоблока не в певні сільськогосподарські сезони, а протягом всього року. Багатофункціональність, наприклад, характерна для мотоблоків Зубр. Російський виробник передбачив не тільки функції роботи з грунтом, а й можливості по прибиранню снігу. Особливістю даних виробів стало оснащення японськими силовими установками. Можна відзначити і деякі незвичні функції, які можуть виконувати китайські вироби. Наприклад, мотоблоки Кентавр 1013 можуть використовуватися в якості помпи і на сінокісних роботах.

Широкі можливості дають вироби Мотор Січ. Під такою українською торговою маркою випускаються три типи мотоблоків. Всі моделі мають відмінності по потужності двигуна. Залежно від площ земельних ділянок той чи інший агрегат може виконувати різноманітні роботи з обробітку грунту, транспортування невеликих вантажів і прибирання снігу.

При бажанні полегшити всі роботи на земельних ділянках, інтернет-магазин мотоблоків завжди може дати більше варіантів для вибору, ніж звичайна торгівельна організація. Землевласнику тільки варто співвіднести свої умови і побажання до конкретних пропонованих виробам. Оптимальність такого варіанту полягає в відсутності численних посередників, доступність цін і більш широкий діапазон моделей мотоблоків.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости