Навчання у вузах Польщі: основні переваги

Багато українських випускники шкіл розглядають варіант навчання за кордоном. Університети ВСБ, які знаходяться в Польщі, є один з найкращих варіантів. Чому варто вступати саме до них, ми розповімо в цій статті.

Дипломи європейського зразка

Диплом, отриманий в будь-якому польському виші, котирується не тільки в Польщі, а й в інших країнах, які входять до Європейського Союзу. Це означає, що випускник зможе знайти собі престижну і високооплачувану роботу в Європі. А якщо проходити навчання англійською мовою, то є всі шанси знайти вакансію на американському ринку праці.

Магістратура

У польських університетах можна отримати не тільки ступінь бакалавра, але також магістра. При цьому магістратура не є обов’язковою стадією навчання. Рішення навчатися в ній чи ні приймає сам студент, враховуючи свої подальші плани і кар’єрні перспективи.

Дізнатися більше про навчання у польському медичному ВНЗ за цим посиланням https://atlasedu.com.ua/ua/варто тим студентам, які хочуть заглибитися в свою спеціальність і почати вести наукову діяльність. Вона також дозволяє змінити обрану спеціальність на іншу суміжну. Ця можливість потрібна тим студентам, які зрозуміли, що хочуть займатися іншою справою.

Не потрібно здавати ЗНО

Щоб вступити в будь-який український вуз, випускники повинні складати зовнішнє незалежне тестування (ЗНО). Сертифікат з його результатами є обов’язковим в пакеті документів абітурієнта. Однак для навчання в Польщі він не потрібно, тому проходити складний іспит не доведеться. Випускнику достатньо надати лише атестат із середнім балом. Також під час вступу до польського вузу враховується результат співбесіди.

Шенгенська віза

Українським студентам надається шенгенська віза для того, щоб вони могли навчатися на території Польщі. Вона також дозволяє їм безперешкодно перетинати кордони країн, які входять до Європейського Союзу.

Відсутність культурного бар’єру

Польща є сусідами з Україною. Тому культури цих двох країн мають схожі риси. Українському студенту буде досить легко освоїтися в вузі. Правда, попередньо необхідно буде пройти мовні курси з польської мови. Подати заявку на навчання можна на цьому сайті https://atlasedu.com.ua.

Великий вибір освітніх установ

На території країни налічується близько 500 вузів. Тут можна здобути освіту юриста, медика, дипломата, інженера, програміста. Проходить набір і на більш рідкісні спеціальності. Тут кожен зможе навчитися професії своєї мрії, яка не стане рутиною, а буде приносити радість.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости