Навіщо вплутуватися в покупку житла в новобудовах?

Минулий рік на ринку нерухомості був рекордним: кількість пропозицій на вторинному ринку квартир була безпрецедентно низькою по відношенню до попиту. Чому ж покупці вибирають квартири в новобудовах?

Причина № 1: Сучасне технічне оснащення будинку.

Очевидним є той факт, що будь-які будинки оснащені технологічними досягненнями тієї епохи, в яку вони будувалися. Нові будинки — це потужні насоси, сучасні комунікації, лічильники, фільтри для очищення води. Інженерні рішення та якість будівництва також просунулися далеко вперед, і, наприклад, панельні будинки радянського періоду, які «славляться» високої чутністю і низькою термостійкістю стін, часто не йдуть ні в яке порівняння за цими показниками з сьогоднішніми їхніми нащадками. До того ж, в новому житлі вам не загрожує ніяка капремонт будинку як мінімум найближчі 25 років, в той час як жителі будинків радянської епохи один за одним переживають цей складний кризовий втручання в їх уклад життя.

До речі, ви можете купить квартиру в новостройке Бучи за найвигіднішими цінами просто зараз.

Причина № 2: Можливість зробити все під себе, не ламаючи.

Звичайно, кожну квартиру можна зробити на свій смак і потребам, але одна справа — робити з нуля, а інше — ламати старі стіни і міняти колишню планування під свої потреби. Це і довше, і затратним по зусиллям і грошам, і шуму від такого ремонту набагато більше. Сучасні ж планування більш комфортні і найчастіше відповідають останнім архітектурним тенденціям. У покупця новобудови з вільним плануванням голова взагалі не болить про те, які стіни несучі і в який з них знаходиться вентиляційний канал і комунікації. А ще на ринку новобудов набагато більше варіантів з квартирами на верхніх поверхах, а значить, з красивими видами на місто.

Причина № 3: Просторі і місткі парковки і двори.

Затишні зелені дворики в мікрорайонах, яким багато років, звичайно, чарівні, але коли проектувалася ця інфраструктура, люди і не думали про те, скільки буде машин у власників будинків. Вузькі проїзди, з припаркованими по всьому проїзду автомобілями, де не можна розминутися двом проїжджаючим назустріч один одному машинам — це справжня біль жителів. Чи то справа — сучасна велика парковка з широким проїздом. Це справжня мрія жителя старого будинку і проста комфортна реальність власника новобудови. Для тих же, хто вважає за краще виділене безпечне місце для паркування, є варіанти будинків з підземними парковками, де «будиночок» для свого авто можна купити або орендувати.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости