Найкраще місце для реєстрації офшорного трасту

Подвійного оподаткування можна уникнути, вибравши офшорну юрисдикцію зі спеціальною режимної зоною оподаткування, так як класичні офшори рідко надають таку можливість. Тут, перш за все, потрібно згадати Великобританію з її великою договірною мережею. Такі угоди діють лише до фірм, які не є номінальними, у яких доходи визнаються отриманими англійською компанією. Схожі можливості і вимоги є у Данії, Новій Зеландії. Особливий інтерес представляє оффшорная компания кипр, при наявності директорів-резидентів сертифікат видається відразу після реєстрації фірми.

Умови по податках у офшорів різняться. Класичні території звільняють від сплати (якщо діяльність ведеться за межами країни), в деяких спецзони в оншорних країнах по ним передбачена та ж схема (або податкові пільги при дотриманні ряду умов, для окремих галузей і так далі). У багатьох державах підприємцям доведеться платити: на Кіпрі десятивідсотковий податки, в Сполученому Королівстві 20-30%, Новій Зеландії потрібно віддати 33%, однак є інші переваги: ​​розвиненість економіки, лояльне законодавство, престиж. Окремо варто сказати про Гонконгу. Якщо компанія веде діяльність за його межами, оподатковувати її не будуть, що, без сумніву, дуже привабливо.

Для тих, кому важлива сукупність інших факторів, можна перерахувати прийнятні варіанти країн:

  • нульова ставка корпоративного податку і відсутність звітності: Сейшели, BVI, Беліз, Панама;
  • закритий реєстр: ОАЕ, Сейшели, Беліз, Британські Віргінські острови;
  • нерезидентний статус (по податках): Сейшели, BVI, Беліз, Гонконг, Панама, ОАЕ, Сінгапур, Швейцарія, Британія і Шотландія;
  • дозволені акції на пред’явника: BVI, Беліз, Сейшели, Панама.

Однією з найважливіших умов для вибору юрисдикції для реєстрації офшорного трасту на сайте компании auroracons.com.ua є і те, скільки ви маєте намір витратити на реєстрацію і управління трастом. Фактичне значення трасту визначається не за сумою податку якою ви економите, він визначається за рівнем захисту, яка вам краще. Є багато механізмів захисту трасту, тим не менше, ці механізми залежать від країни, яку ви обираєте. Кращою юрисдикцією захисту активів є країна, яка відповідає вашим вимогам.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости