Наймодніші сукні літа-2019

Які сукні вважаються найбільш модними влітку-2019

У цьому спекотному сезоні практично всі дизайнери зробили ставку на те, щоб використовувати в своїй роботі натуральні тканини. Саме тому лляні сарафани, ситцеві міні і бавовняні сукні-халати виявилися такими затребуваними серед популярних стрітстайлеров і визнаних модниць «Інстаграма».

З найбільш яскравих трендів варто виділити асиметричні рукава в сукнях, які густо прикрашені оборками, причому обов’язкова умова — неодмінно вузькі волани.

Наступним кроком назустріч оновленому гардеробу від ua.emiliadelloro.com/ згідно модним тенденціям виступає використання максимальної довжини при пошитті.

При цьому сукні в підлогу повинні бути гофрованими і неодмінно прикрашений американською проймою, яку розрізають. Втім, якщо підшукати в каталозі одягу такий варіант не вийшло, можна знайти непоганий замінник і переключитися на сукні з бахромою, яка може бути як коротенькій, так і воістину довгою. Особливо багато таких нарядів буде, якщо заглянути в модні відділи, що спеціалізуються на продажу одягу в стилі бохо.

Красиві моделі суконь, які підійдуть для побачення і офісу

Взагалі повторення теми гофрування в цьому сезоні зустрічаються часто у різних модних будинків, які, не змовляючись, як по команді, представили на суд громадськості різні версії такої техніки.

Якщо ж йти на ризик і експериментувати з незнайомими техніками не хочеться, можна звернутися до ожила класиці цього літа — суконь-футлярів.

Тільки ось вибираючи такі моделі, не треба наївно вмовляти себе купити наряд на розмір менше в надії схуднути до відпустки. Плаття-футляр, яке сильно утискає, виставить напоказ всі проблемні ділянки, навіть якщо спочатку їх взагалі видно не було.

Розглядаючи особливості крою більшості представлених літніх суконь від модних світових дизайнерів, можна виділити кілька виразно просматривающихся трендів. Серед них модницям сподобалися моделі з асиметрією на одне плече, а також версії, де фігурує комір сорочкового типу. Окремо виділяють улюблений багатьма модницями А-силует, який здатний скрасити фігуру тих дівчат, які мають деякі недоліки (на їхню думку) в нижній частині тулуба.

Якщо ж простежити за лінією принтів, то європейські модні будинки на передній план традиційно для літа виставляють флористичні мотиви, а також геометричні орнаменти. А для найсміливіших панянок пропонується скористатися трендом відкритих плечей, не забувши при цьому попередньо підібрати підходяще нижню білизну.

Як вибрати літнє плаття, яке відповідає трендам 2019 року

Ніжний персиковий або солодкий пудровий колір вважаються кращими варіантами для офісних суконь, які не вибиваються із строгих правил дрес-коду.
Крім зображення квіточок та іншої рослинності влітку виявилася затребувана полька дот — звичайна або не дуже звичайна клітина. До першого типу відносять варіанти з дрібної розбивкою або великими клітинами в двокольоровому виконанні. А друга являє собою практично неоране поле діяльності, адже так допускається з’єднання відразу декількох кольорів, навіть якщо вони яскраві.

Чи не здала позицій і смужка в сукнях. Причому експерти радять вибирати поздовжні варіанти тим, хто хоче за рахунок сукні витягнути себе зростання і візуально подовжити ноги.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости