Огляд літньої гуми Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Важливість правильного вибору під час тестування шин свідчить про єдиний голос. Літні шини не виняток, тому що ми використовуємо їх протягом 6-9 місяців на рік. Ціна, міцність, безпека та можливість докупити одне колесо у разі пошкодження – лише мала частина із критеріїв, які ми ставимо перед собою при виборі. Однак, вибираючи маловідомі бренди, ми ризикуємо своєю безпекою.

Багато водіїв, віддаючи перевагу відомим брендам, вважають, що переплачують за автошини. Якщо розібратися в політиці ціноутворення, стане зрозуміло, що ви платите за дослідження та інвестиції, які є рушійною силою шинної індустрії та забезпечують вашу безпеку.

Усі інноваційні розробки з часом переходять із преміального сегмента до середнього і, зрештою, до бюджетного сегмента. Таким чином, купуючи нові літні колеса, ви платите не лише за бренд, а й за зменшення ймовірності виникнення аварійних ситуацій.

Чому Goodyear?

Гудієр має більш ніж 120-річну історію та багату спадщину у виробництві шин. Бренд завоював довіру та визнання споживачів за десятиліття розробки та інновацій. Має широку глобальну мережу виробничих потужностей та дистриб’юторів, що дозволяє бренду доставляти свої продукти до різних країн та регіонів. Це гарантує доступність та доступність шин Goodyear для клієнтів по всьому світу.

Всі ці фактори разом роблять Goodyear одним із найбільш відомих, довірених та успішних брендів у світі шинної індустрії.

Огляд літньої гуми Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Одним із провідних та перевірених часом виробників літніх гуми є Goodyear. У 2023 році була представлена остання розробка – шини Eagle F1 Asymmetric 6. Попередня версія, Eagle F1 Asymmetric 5, була випущена в 2018 році.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 пропонує кілька інноваційних технологій, що дозволяє вивести можливості гуми на новий рівень. Розміри новинки починаються від колес R17.

Технологія Dry Contact Plus

Забезпечує найкраще зчеплення та керованість на сухій дорозі, що призводить до ще більш високих показників продуктивності. Вона заснована на спеціальній гумовій суміші та дизайні протектора, дозволяючи колесам повністю розкрити свій потенціал.

Технологія Wet Braking Pro

Відповідає за покращення гальмівних характеристик на мокрій дорозі. Заснована на новій системі смол та мікроконтактів, що підвищують зчеплення та скорочують гальмівний шлях.

Енергоефективність

Автошини Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 мають низький опір коченню, що сприяє зниженню енергоспоживання та збільшенню пробігу на одному заряді.

Низький рівень шуму Шини мають низький рівень шуму, що є важливим фактором для електромобілів з їх обмеженою шумоізоляцією. Навіть невелике зниження рівня шуму на 1 децибел (дБ) значно впливає на комфорт поїздки власників електромобілів.

В цілому, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6 – чудовий вибір для власників електромобілів, які цінують низький рівень шуму та опір коченню. Колеса допоможуть покращити запас ходу електромобіля та створять комфортні умови для водіїв та пасажирів.

Технологія ActiveBraking

Зменшує гальмівний шлях на сухій та мокрій дорозі завдяки особливій конструкції блоків протектора та гумової суміші, забезпечуючи краще зчеплення при гальмуванні.

Технологія Reinforced Construction

Забезпечує покращену стабільність та керованість. Спеціальна конструкція шин зберігає форму та стабільність при високих швидкостях та під час поворотів, що позитивно позначається на керуванні та курсовій стійкості транспортного засобу при активному керуванні.

Збільшений ресурс

Завдяки оптимізованій конструкції та оптимізації плечових зон, автошини мають підвищений ресурс. Гума здатна долати велику кількість кілометрів без значної втрати продуктивності та характеристик.

Технології Dry Contact Plus та Wet Braking Pro забезпечують відмінну керованість та зчеплення як на сухій, так і на мокрій дорозі. Це особливо важливо для електромобілів, де високі можливості моменту, що крутить, сильно відбиваються на ресурсі гуми.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости