Оксамит для пошиття модного молодіжного одягу

Що перше спадає на думку, коли просять згадати найдорожчий матеріал? Зрозуміло, це бархат і обов’язково червоний. Витонченість, благородство, природна привабливість — все це практично синоніми такого матеріалу. Але це зовсім не означає, що матерія може бути тільки такий. Сучасний модний світ в корені змінив погляди на всі тканини, в тому числі і на це полотно.

Ніжна тканину оксамит сьогодні використовується для пошиття літнього, осіннього, весняного і зимового одягу. Це можуть бути повсякденні костюми або вечірні сукні. Створення одягу більше не обмежений будь-якими рамками. Тому, всупереч стереотипам, оксамит придбав величезну популярність у молодого покоління. Для них полотно не здається занадто важким або химерним, навпаки, це ще один спосіб підкреслити індивідуальність.

Типи матеріалу

У більшості людей оксамит асоціюється з чимось помпезним, важким, громіздким і урочистим. Однак це помилкове враження, наслідок кіно-штампів. Адже саме в фільмах одяг з важкого, червоного оксамиту надягають вінценосні особи. Насправді різновидів такого полотна дуже багато:

  1. креш — в основі такої синтетичної різновиди полотна поліестер, дуже часто такий матеріал називають мармуровим завдяки зовнішньому вигляду, в складі можна нерідко зустріти еластичні волокна;
  2. вовняний — особливість такої матерії дуже довгий і густий ворс, застосовується не тільки для пошиття одягу, але і для створення меблів;
  3. паперовий — створюється з бавовни, чому і завдячує своєю назвою, має дуже приємну для шкіри фактуру;
  4. Девора — для створення такої матерії використовується суміш шовкових ниток і віскози, дуже популярний для створення верхнього одягу;
  5. стьобаний — рисунчатого, штучна матерія, досить щільна і важка, крім речей застосовується також для пошиття покривал;
  6. плюш — для полотна характерний високий ворс, підвищена м’якість, для створення використовують різні вихідні типи тканини.

І це далеко не всі види оксамиту, які використовуються для створення різного одягу, а також оббивки меблів. У кожного полотна є як переваги, так і недоліки.

Що пошити з оксамиту?

Оксамит не дає усадку, у нього немає схильності до зміни форми, тканина прекрасно пропускає повітря. Тому з матерії шиють найрізноманітнішу одяг, починаючи від костюмів і брюк і закінчуючи стильними пальто. Великого поширення продукт також отримав в сфері виробництва взуття і аксесуарів. Полотно універсально, тому однаково добре підходить як жінкам, так і чоловікам. Оксамит використовують для створення класичного інтер’єру.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости