Основні переваги фасадних панелей

Сьогодні все більшою популярністю користуються фасадні панелі. Даний матеріал застосовується при зовнішній обробці цокольної частини та фасаду будинків в цілому, оскільки він має високу стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. З декоративною метою можна застосовувати панелі, що імітують натуральний камінь або цегляну поклажу, при оформленні колон всередині будинків, стін веранди і на балконах. Даний оздоблювальний матеріал прекрасно поєднується з сайдингом і штукатуркою.

Головні переваги панелей

Оздоблювальні фасадные панели цена яких вас порадує, мають ряд незаперечних переваг перед іншими оздоблювальними матеріалами:

  • Універсальність. Сайдинг, що імітує камінь або цегляну кладку, ідеально підходить для оформлення фасадів будівель будь-якого призначення, площі та поверховості, при цьому непрофесіоналові таку обробку практично неможливо відрізнити від натуральної обшивки.
  • Міцність. Спочатку фасадну панель застосовували при обробці цокольних поверхів. Оскільки цоколь потребує більшого захисту (через сильного впливу атмосферних опадів і механічних пошкоджень), для даної частини будівель був створений спеціальний вид фасадних панелей з підвищеними характеристиками міцності і захисту, а з плином часу цим матеріалом почали обшивати і всю поверхню стін будинків .
  • Довговічність. Підвищені ударостійкість і вологостійкість фасадних панелей забезпечують тривалий експлуатаційний термін (від 30 років).
  • Простота догляду. Панелі не вимагають додаткової обробки, як цегляна кладка.
  • Простота монтажу. Монтаж цокольного сайдинга здійснюється набагато швидше, ніж обшивка стін цеглою.

Порядок монтажу

Щоб обшити стіни фасадними панелями, необхідно дотримуватися такого порядку дій:

  1. Для початку до стіни потрібно прикріпити дерев’яну обшивку або металеву обрешітку з оцинкованої сталі;
  2. Потім здійснюється фіксація початкових планок, кутових елементів, лиштви і укосів.
  3. Далі можна приступати до монтажу панелей. Фахівці рекомендують робити невеликі зазори між стіною і шаром обшивки для поліпшення теплоізоляційних характеристик фасаду.
  4. Для максимально щільного прилягання панелей один до одного стики слід робити за допомогою спеціальних кріплень і замків, що також захистить облицювання від деформації і потрапляння надмірної вологи.

Обшивка фасадними панелями легко ремонтується, оскільки можна окремо демонтувати і замінити тільки одну несправну панель.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости